PS Plus Premium ponownie ostro krytykowane. Sony nie oferuje oczekiwanych przez graczy gier

News
3579V
PS Plus
Wojciech Gruszczyk | 10.11, 14:37

Sony zapewniło rozbudowany PlayStation Plus i najdroższa oferta miała zapewnić szereg gier z klasycznych konsol Sony. Japończycy jednak nie oferują wielu produkcji z PlayStation czy też PlayStation Portable, co wywołuje niezadowolenie wśród części klientów.

Sony wczoraj zaprezentowało gry z listopadowej oferty PlayStation Plus, jednak społeczność dość szybko dostrzegła, że ponownie zestawienie tytułów z PlayStation Plus Premium nie zawiera obiecanych wcześniej produkcji. Japończycy wspominali, że najdroższy abonament zapewni szereg tytułów z klasycznych konsol PlayStation pokroju PS1 i PSP, a zamiast tego pojawiają się tam pozycje, które śmiało mogłyby trafić do PlayStation Plus Extra.

Część graczy bardzo negatywnie zareagowało na wczorajsze zestawienie i zainteresowani podkreślają, że w obecnej formie PlayStation Plus Premium nie zapewnia oczekiwanych produkcji. Na blogu PlayStation czy też w mediach społecznościowych znajdziecie wiele krytycznych komentarzy, które powinny zostać dostrzeżone przez przedstawicieli Sony.

„Szczerze mówiąc szkoda mi każdego, kto zapłacił za Premium Tier PlayStation Plus” - Big_T_1980.

„Premium Tier jest okropny. No dalej chłopaki. Zróbcie to lepiej”. - DABI_killa

„Może lepiej poddać się zabiegowi wazektomii, niż wierzyć, że Premium kiedykolwiek będzie czymś innym, niż tylko dodatkiem. Dzięki za zaoferowanie mi mojej piątej kopii Skyrima” – KamikazeExpert.

„To zarówno niesamowite jak i smutne jak bardzo Game Pass jest lepszy od PS+. Naprawdę zmarnowałem swoje pieniądze na tę śmieciową usługę PS+ Premium” – k33p1tc00l.

„Nie będę kłamał. Ale jak na razie jest to największe rozczarowanie dla PSN. Naprawdę czuję się jakbym został oszukany, zapłaciłem ekstra za Premium WRAZ z obietnicą PlayStation Classics” – Coolworlds.

"Wciąż nie ma gier na PS1 i PSP? To jest żałosne Sony. Moje Premium zostanie porzucone, gdy wygaśnie. Usługa to żart" – Mercenary09

Sony ma wyraźny problem z rozbudowaniem katalogu klasyków, co może być związane z licencjami – jeszcze przed premierą nowego PlayStation Plus pojawiły się opinie graczy, według których Japończycy zmierzą się z naprawdę trudnym wyzwaniem, ponieważ w przypadku starszych gier pojawiają się ograniczenia dotyczące wrzucania tytułów na różne rynki.

Źródło: Blog PlayStation

Komentarze (223)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper