Need for Speed Unbound będzie wyzwaniem dla łowców trofeów. Gra wymaga rozgrywki online do platyny lub calaka

News
1059V
Need for Speed Unbound
Iza Łęcka | 16.11, 10:06

Do premiery najnowszej odsłony serii Need for Speed pozostało kilka tygodni, zatem mamy szansę natrafić na coraz więcej konkretów dotyczących wyścigów. Na serwerach PlayStation wylądowały trofea, których opisy dają jasno do zrozumienia, że entuzjaści zdobywania nagród powinni przygotować się na sieciowe zmagania oraz sporo zbierania.

Na witrynie Powerpyx przedstawiono pełną listę pucharków z Need for Speed Unbound – w tym wypadku nie powinniśmy obawiać się fabularnych spoilerów, jednakże ich szczegóły zdradzają, jakie atrakcje przygotowało Criterion Games.

Na liście 42 trofeów (1 Platynowe, 4 Złote, 8 Srebrnych, 29 Brązowych) znajdziecie klasyczne wyzwania związane z ukończeniem kolejnych fragmentów wątku fabularnego. Deweloperzy jednak chcą, by odbiorcy zanurzyli się głębiej w świecie gry i gromadzili „sztukę uliczną”, „billboardy” oraz przedmioty enigmatycznie określane mianem „niedźwiedzi”. 

Do platyny niezbędne jest zdobycie 3 gwiazdek we wszystkich aktywnościach, ucieczka przed 50 pościgami policyjnymi (w tym jedna musi odbyć się w 5-gwiazdkowym samochodzie A+) i (niestety) przystąpienie do rywalizacji online.

Łowcy muszą ukończyć 25 playlist „Lakeshore Online”, choć jak na razie nie mamy pewności, czy zmagania trzeba wygrać, czy wystarczy tylko wziąć w nich udział. Niektóre wyróżnienia są bezpośrednio związane ze zwycięstwem w wyścigach:

  • Ukończ playlistę Lakeshore Online z 7 innymi graczami,
  • Wygraj listę rozgrywek poziomu B w Lakeshore Online,
  • Wygraj playlistę Lakeshore Online na poziomie A,
  • Wygraj playlistę online Lakeshore poziomu A+,
  • Wygraj playlistę online Lakeshore poziomu S,
  • Wygraj playlistę online Lakeshore poziomu S+,
  • Ukończ 25 playlist Lakeshore Online,
  • Posiadanie 10 pojazdów w garażu w Lakeshore Online.

Oczywiście w rywalizacji online łatwo wpaść na zawodników, którzy odznaczają się znacznie wyższym poziomem umiejętności, przez co zdobycie trofeum będzie wymagało więcej czasu. Efekty końcowe zależą także od balansu rozgrywki oraz możliwości kupowania samochodów lub ich ulepszania poprzez modyfikacje.

Źródło: Powerpyx

Komentarze (42)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper