Overdose - wyciekł gameplay z nowej gry Hideo Kojimy! Japończyk tworzy horror z Margaret Qualley?

News
3592V
Overdose
Iza Łęcka | 04.11, 12:56

Wczoraj jako pierwsza redakcja na świecie prezentowaliśmy materiały z Overdose, tymczasem teraz Tom Henderson na łamach Insider Gaming podzielił się pierwszym fragmentem rozgrywki ukazującym projekt Kojima Productions. Jakość nadal pozostawia wiele do życzenia, jednak sprawdźmy, jak wygląda gra.

Hideo Kojima jest deweloperem, który na trwałe zapisał się w historii branży gier wideo. Nikogo więc nie powinno dziwić, że wszelkie doniesienia na temat jego prac elektryzują wielu graczy. Wielokrotnie wspominaliśmy już o kreowaniu drugiej odsłony Death Stranding, nieustannie śledzimy kolejne teasery oraz ogłoszenia o nowych aktorkach zaangażowanych w jego nowy projekt. Nie możemy również zapominać o Overdose.

Overdose to najnowsza produkcja Hideo Kojimy, o której wstępnie informował Tom Henderson, a nasza redakcja dotarła do dwóch zdjęć z produkcji. Dzisiaj możemy zobaczyć fragment rozgrywki, który potwierdza, że Margaret Qualley wystąpi w nowym tytule Japończyka.

We wcześniejszych tekstach skupiających się na nowej grze utalentowanego dewelopera Tom Henderson wspominał, że widział materiał, na którym występuje Margaret Qualley. Jej postać odziana jest w niebieski strój, następnie widoczny jest napis „Game Over”, a całość zostaje uwieczniona charakterystycznym dopiskiem o grze tworzonej przez Hideo Kojimę.

Jakość filmu nadal jest nie najlepsza – to wcześniej nagrany materiał wideo, który, jak sugeruje sposób jego wykonania, był zapisywany przez wiele osób oglądających gameplay. Mimo wszystko na ujęciach dostrzeżemy kilka scen z protagonistką, która przechodzi przez ciemne pomieszczenia, korzystając z latarki. Na sam koniec jest ona zmuszona do ucieczki.

Źródło: Insider Gaming

Komentarze (91)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper