Sherlock Holmes The Awakened na pierwszej rozgrywce. Zwiastun pokazuje w pełni odświeżoną grę

News
598V
Sherlock Holmes The Awakened
Iza Łęcka | 03.11, 09:07

Sherlock Holmes The Awakened zostało określone przez deweloperów jako „potężny remake”, który charakteryzuje ogromne odświeżenie rozgrywki i zmiany w wielu elementach produkcji. Znany detektyw powróci w historii utrzymanej w stylu lovecraftowskiego horroru, a najnowszy materiał pozwala przyjrzeć się dokonanym ulepszeniom.

Frogwares jest ukraińskim studiem, które w obliczu bestialskiego ataku Rosji i wojny na terenach swojego kraju musiało przyjąć zupełnie inną strategię dalszej działalności i podjęło się projektu pełnego odświeżenie tytułu debiutującego w 2006 roku. Wykorzystując podstawy i rozwiązania z Sherlock Holmes Chapter One, zespół podjął się całkowitego przebudowania, odświeżenia grafiki, dodania nowych i przerobionych animacji i uwzględnił wcześniej niedostępne mechaniki związane z prowadzonym dochodzeniem. Historia również doczeka się pewnego odświeżenia, które zbliży ją do poprzednich projektów.

Deweloperzy odpowiedzialni za Sherlock Holmes The Awakened zwracają szczególną uwagę na relację pomiędzy głównym bohaterem a jego partnerem. W trakcie rozgrywki sprawdzimy wcześniej niedostępne zadania poboczne i odświeżony interfejs, natomiast akcję będziemy obserwować z perspektywy trzeciej osoby dzięki uwspółcześnionej kamerze. Wspomniano także o kilku usprawnieniach.

Sherlock Holmes The Awakened prezentuje się całkiem dobrze, choć nie jest to rewolucyjna jakość. Frogwares jednak przywróci do życia przygodę, która wcześniej nie była dostępna na konsolach. Premiery gry możemy spodziewać się w lutym 2023 roku.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper