The Last of Us z oficjalną datą premiery! HBO wspomina o „pierwszym sezonie” i prezentuje znakomity plakat

News
4018V
The Last of Us HBO
Wojciech Gruszczyk | 02.11, 17:04

HBO właśnie potwierdziło ostatni przeciek. „The Last of Us” zadebiutuje na samym początku przyszłego roku, więc fani mogą szykować się na historię z Pedro Pascalem oraz Bellą Ramsey w rolach głównych.

Fani uniwersum Naughty Dog mogą szykować się na atrakcje. 16 stycznia 2023 roku zobaczymy pierwszy odcinek „The Last of Us” – opowieść trafi do HBO i HBO Max, a widzowie będą mogli zobaczyć historię w jakości 4K.

„Historia przedstawiona w The Last of Us rozgrywa się dwadzieścia lat po tym, jak współczesna cywilizacja została zniszczona. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu z opresyjnej strefy kwarantanny 14-letniej dziewczynki, Ellie. To, co zaczyna się jako niewielkie zadanie, wkrótce staje się brutalną, łamiącą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych. Wyprawą, w której by przetrwać, mogą polegać wyłącznie na sobie nawzajem”.

HBO potwierdziło także, że „pierwszy sezon” serialu został podzielony na 9 odcinków – jest to w zasadzie jednoznaczne potwierdzenie planów dotyczących opowiedzenia kolejnych historii związanych z tym IP.

Podobnie jak w przypadku między innymi „Gry o tron” – widzowie w Polsce zobaczą opowieść 16 stycznia, gdy tak naprawdę amerykańska data premiery to 15 stycznia.

Możemy podejrzewać, że w następnych tygodniach PlayStation, Naughty Dog i oczywiście HBO rozpoczną konkretną promocję historii – The Game Awards wydaje się idealnym miejscem na pokazanie rozbudowanego zwiastuna.

W serialu wystąpią: Pedro Pascal jako Joel, Bella Ramsey jako Ellie, Gabriel Luna jako Tommy, Anna Torv jako Tess, Nico Parker jako Sarah, Murray Bartlett jako Frank, Nick Offerman jako Bill, Storm Reid jako Riley, Merle Dandridge jako Marlene, Jeffrey Pierce jako Perry, Lamar Johnson jako Henry, Keivonn Woodard jako Sam, Graham Greene jako Marlon, Elaine Miles jako Florence, a także Ashley Johnson oraz Troy Baker.

The Last of Us HBO

Źródło: TheLastofUsHBO

Komentarze (95)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper