God of War Ragnarok – rozpoczęło się wstępne pobieranie na PS5 i PS4. Znamy ostateczny rozmiar gry

Gry
2690V
God of War Ragnarok
Iza Łęcka | 02.11.2022, 07:36

Jeśli zdecydowaliście się na przedpremierowe zamówienie produkcji Santa Monica Studio z PlayStation Store, już teraz możecie rozpocząć ściąganie pakietu plików. To bardzo dobra wiadomość dla użytkowników PS5 i PS4, którzy nie mogą pochwalić się mocnym połączeniem sieciowym.

Za 7 dni Kratos wspólnie z Atreusem ponownie wkroczą na ziemie Dalekiej Północy i zmierzą się z kolejnymi nordyckimi bogami. Sony pragnie przygotować społeczność do największej premiery końcówki roku, dlatego uruchomiło pre-load. Tym samym gracze mają sporo czasu, by ściągnąć wszystkie niezbędne pliki na swój sprzęt.

Wstępne pobieranie jest sporym udogodnieniem dla fanów, którzy posiadają słabszy internet, ponieważ w wersji na PS4 należy pobrać 106,817 GB na PS4, a na PS5 84,095 GB. Studio Sony zapewnia podstawkę ze wszystkimi aktualizacjami (1.03).

Prace nad God of War Ragnarok zostały zakończone 7 października, lecz od tego czasu deweloperzy pracują nad przygotowaniem kolejnych aktualizacji, które wyeliminują błędy i zapewnią od dnia premiery jak najbardziej dopracowane i kompletne doświadczenie.

God of War Ragnarok zadebiutuje w przyszłym tygodniu, a już jutro przeczytacie na portalu naszą recenzję.

title

title

Źródło: Twisted Voxel

Komentarze (75)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper