20 urodziny inXile. Autorzy Wasteland 3 chwalą doskonałe wsparcie Microsoftu i wspominają swoje dokonania

Gry
376V
Wasteland 3
Bartosz Dawidowski | 31.10.2022, 10:04

Historia inXile zaczęła się już 20 lat temu, o czym zespół postanowił nam przypomnieć w ciekawym materiale wideo. Szczególnie dobry czas dla ekipy Briana Fargo rozpoczął się jednak w 2018 roku, w momencie gdy inXile pod swoje skrzydła wziął Microsoft i Xbox Game Studios.

O bogatej, 20-letniej historii inXile, przypomina nam materiał wideo, który pojawił się na oficjalnym kanale firmy. Filmik o autorach Hunted: The Demon’s Forge, Wasteland 2 i 3 czeka na was poniżej.

Zespół z Kalifornii podkreśla, że przejęcie przez Microsoft było doskonałym posunięciem, bardzo korzystnym dla inXile.

„Były wcześniej pewne obawy, przed przejęciem firmy przez Microsoft, ale obecnie mogę powiedzieć, że oni są dla nas doskonałymi partnerami a miałam już okazję współpracować z wieloma osobami i mam porównanie. Dostajemy od Microsoftu masę wsparcia, swobody kreatywnej oraz szacunku dla naszej pracy. Więc tak, jestem pod wrażeniem tego wszystkiego i wiem, że owoce naszej współpracy będą słodkie” – powiedziała Elene Campbell z inXile.

Zespół inXile nie ujawnił jeszcze oficjalnie projektu, nad którym pracuje. Według pogłosek ze stycznia 2022 roku autorzy tworzą aktualnie projekt łączący motywy strzelanki z RPG.

Źródło: https://youtu.be/lzAna_ovGfQ?list=PLrJ7odEEpCbFrjuo_MTrH3vcAXmnRhrto

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper