Lies of P zapewni bardzo długą historię. Znamy czas rozgrywki

Gry
1868V
Lies of P
Wojciech Gruszczyk | 24.10.2022, 20:19

Lies of P będzie kolejną wymagającą i długą produkcją. Round 8 Studio potwierdziło czas niezbędny do ukończenia głównej historii, a musimy pamiętać, że opowieść w takich tytułach to dopiero początek. Fani umierania mogą liczyć na całą masę sekretów.

Już wcześniej twórcy Lies of P wspominali o czasie niezbędnym do ukończenia gry, ale w najnowszym wywiadzie deweloperzy potwierdzili kolejne szczegóły. Główną historię Pinokio poznamy w 30 godzin, jednak tak naprawdę będzie to dopiero początek.

Dalsza część tekstu pod wideo

Round 8 Studio postanowiło znacząco rozbudować świat produkcji i chcąc poznać wszystkie sekrety skrywane przez enigmatyczny projekt, będziemy musieli poświęcić na pozycję około 60 godzin.

„Jeśli po prostu przejdziesz grę, zajmie ci to około 30 godzin. Ale jeśli dokładnie sprawdzisz całą zawartość, która jest ukryta w grze, wtedy będzie to około 60 godzin”.

To naprawdę dobry rezultat, a warto podkreślić, że w wymagających pozycjach pokroju Lies of P sporo zależy od umiejętności, ponieważ jeden gracz przejdzie przygodę w 30 godzin, a kolejny będzie potrzebował na ukończenie gry znacznie więcej czasu.

Choi Ji-Won, reżyser gry, potwierdził również, że Lies of P posiada etapy, których ukończenie zajmie nam około 10 godzin, a każdy rozdział zapewni nowe atrakcje – gracze mogą liczyć na charakterystyczne elementy dla każdego fragmentu przygody.

Źródło: Gamingbolt

Komentarze (54)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper