Streamerka i była gwiazda filmów dla dorosłych złamała kręgosłup w 2 miejscach podczas TwitchConu

Gry
10180V
Streamerka i była gwiazda filmów dla dorosłych złamała kręgosłup w 2 miejscach na TwitchConie
Iza Łęcka | 11.10.2022, 09:55

Ostatni TwitchCon w San Diego nie zakończył się szczęśliwie dla części twórców, którzy mieli okazję przyjechać na imprezę. Organizatorzy nie zadbali wystarczająco o bezpieczeństwo wszystkich uczestników, o czym bardzo boleśnie przekonała się Adriana Chechik.

Streamerka i była gwiazda filmów dla dorosłych przyznała, że brała udział w rywalizacji z innymi twórcami zaproszonymi przez Twitch, a jedną z atrakcji imprezy miały być konkurencje przygotowane z myślą o różnych influencerach. Po wygraniu jednego z pojedynków Chechik chciała dać upust swoim emocjom i w ramach triumfu wskoczyła do basenu wypełnionego miękkimi piankami, które potencjalnie miały służyć jako ochrona przed urazami.

Późniejsze wydarzenia mogą jednak zmrozić krew w żyłach – streamerka odbiła się od gąbek, nie była już w stanie podnieść się i o własnych siłach wydostać z atrakcji. Musiała poprosić organizatorów o pomoc. I choć komentator zabawy ciągle uspokajał widzów i zapewniał, iż wszystko z uczestniczkami jest w porządku, prawda była zgoła inna. Jak streamerka wyjaśniła w oficjalnej wiadomości, podczas uderzenia złamała kręgosłup w dwóch miejscach:

„Kręgosłup pęknięty w dwóch miejscach, metalowe pręty w plecach i posiniaczone ego w ten weekend”.

„Adriana Chechik (@ChechikTv) wygląda na poważnie ranną po skoku w gąbki. Wygląda na to, że #TwitchCon przyoszczędził na wyściółce i ilości pianki”.

Okazuje się, że stoisko przygotowane przez firmę Lenovo najprawdopodobniej zostało źle wykonane, bowiem inni streamerzy oraz uczestnicy zabawnych potyczek także odnieśli obrażenia – Zumms złamał kostkę na „wszystkie trzy możliwe sposoby”, natomiast LochVaness zwichnęła kolano i skręciła kostkę.

„Nigdy w życiu nie będę w stanie zaufać @Twitch na innych imprezach.

Oto jak zwichnęłam kolano i skręciłam kostkę na stoisku Lenovo Legion”.

Na zamieszczonych ujęciach widać, że gąbek wyścielających arenę jest zdecydowanie za mało, by ktokolwiek mógł zanurzyć się w nich bez odniesienia większych obrażeń.

Źródło: Gamingbible.co.uk

Komentarze (141)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper