Wild Hearts na rozgrywce w 4K i 60 fps. Gameplay pokazuje „Monster Huntera od EA i Omega Force”

Gry
1081V
Wild Hearts
Iza Łęcka | 11.10.2022, 13:14

Na początku 2023 roku zadebiutuje pierwsza next-genowa gra skupiająca się na walce z okazałymi bestiami. Twórcy wykorzystują okazję, by zaoferować produkcję przypominającą wielką serię Capcomu i nieco zyskać na jej popularności. Najnowszy gameplay jest znakomitą okazją do znalezienia cech wspólnych pomiędzy dwoma tytułami.

W ostatnich latach Capcom skupił się na rozwoju gier rozbudowujących świat Monster Huntera – w 2021 roku zadebiutowały Monster Hunter Rise i Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin, a kilka miesięcy temu odbyła się premiera fabularnego dodatku Monster Hunter Rise: Sunbreak. Gracze od lat wyczekują na pełnoprawną kontynuację MH World, ponieważ wersja podstawowa trafiła na rynek w 2018 roku.

Z nadarzającej się okazji zgrabnie pragnie skorzystać Electronic Arts, które już w lutym wrzuci na rynek najnowszą grę Omega Force – Wild Hearts stawia na walki trzech graczy, w trakcie których śmiałkowie trafią na okazałą mapę i zajmą się polowaniem.

Twórcy planują zapewnić większą dynamikę starć, dlatego w trakcie rozgrywki otrzymamy możliwość chociażby stawiania specjalnych podestów, dzięki którym będziemy mogli wskakiwać na kreatury. W przeciwieństwie do popularnego IP w nadciągającej grze nie otrzymamy zwierzęcych współtowarzyszy, zamiast tego na zaprezentowanych materiałach możemy dostrzec zróżnicowane ataki, co daje do zrozumienia, że studio poświęciło sporo uwagi na przygotowanie pokaźnego zestawu ruchów postaci.

W Wild Hearts nie zabraknie także specjalnych uderzeń, a bestie będą modyfikować sposób walki, dostosowując się do rozgrywki gracza. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że nowa pozycja czerpie garściami z tytułów Capcomu, co może zrodzić szereg negatywnych reakcji wśród fanów Monster Huntera. Porównania same się nasuwają.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do WILD HEARTS.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper