PS Plus na październik z dodatkową grą, ale nie dla graczy z Polski

News
4074V
PS Plus Premium i PS Plus Extra
Iza Łęcka | 06.10, 11:33

Październikowa oferta abonamentu Sony jest już dostępna do pobrania. Okazuje się, że użytkownicy z Hiszpanii i Portugalii, oprócz trzech ogłoszonych wcześniej produkcji, mogą dodatkowo sprawdzić grową adaptację szpiegowskiego thrillera.

Niecały tydzień po oficjalnym ogłoszeniu Japończyków subskrybenci PlayStation Plus mogą rozpocząć swoją przygodę z trzema tytułami – udostępniony został całkiem różnorodny pakiet, w ramach którego można zapoznać się z SUPERHOT, Hot Wheels Unleashed oraz Injustice 2. Część europejskiej społeczności PlayStation może także pobrać i przejść jeszcze jeden tytuł.

W październiku użytkownicy usługi z Hiszpanii i Portugalii dodatkowo sprawdzą Way Down, czyli projekt, nad którym czuwało Gammera Nest we współpracy ze studiem FAS3. Produkcja powstała w ramach programu PS Talents i stanowi jedno z ambitnych przedsięwzięć hiszpańskich deweloperów.

Way Down zadebiutowało na początku 2022 roku – jest to szpiegowska przygodówka bazująca na hiszpańskim filmie pod tym samym tytułem, w której głównym zadaniem jest dotarcie do skarbca najbardziej strzeżonego banku na świecie. Wykonując mini-gry śmiałkowie będą próbowali oszukać pracowników banku, będą się skradać i podejmą się hakowania systemu zabezpieczeń.

„Legenda głosi, że w sercu tego budynku ukryty jest śmiertelnie niebezpieczny mechanizm, który unieszkodliwi każdego, kto spróbuje do niego wejść. Ale teraz, gdy strzeże bajecznego skarbu pirata Drake'a, łup jest zbyt kuszący. Ekipa poszukiwaczy skarbów Waltera, którzy znaleźli zatopiony statek na dnie morza, nie chce przepuścić najlepszej okazji w życiu. Z pomocą genialnego młodego inżyniera imieniem Thom opracowują plan umożliwiający, jeżeli okaże się to konieczne, dotarcie do najgłębszych czeluści w głębi Ziemi”.

Poniżej możecie sprawdzić zwiastun pozycji.

Źródło: Hobby Consolas

Komentarze (73)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper