Victrix Pro BFG Wireless Controller wyróżnia się możliwościami. PS5 otrzyma rozbudowany kontroler

News
5391V
Victrix Pro BFG Wireless Controller
Iza Łęcka | 06.10, 08:23

W zeszłym roku marka Victrix opracowała „najszybszy na świecie kontroler” dla Xboksów, natomiast teraz przyszedł dogodny moment na przedstawienie nowej propozycji stworzonej specjalnie dla społeczności PlayStation. Victrix Pro BFG Wireless Controller odznacza się rozbudowaną personalizacją.

W grudniu na rynku zadebiutuje Victrix Pro BFG Wireless Controller, który w Stanach Zjednoczonych został wyceniony na 179,99 dolarów – obecnie czekamy na potwierdzenie, czy sprzęt będzie można kupić również w Polsce, choć warto zaznaczyć, że inny model tego producenta, Victrix Gambit Dual Core Tournament Controller (TUTAJ recenzja), jest dostępny w naszym kraju.

Victrix Pro BFG Wireless Controller to, jak sama nazwa wskazuje, bezprzewodowy pad, który podłączymy do PS5, PS4 oraz PC. Propozycja korzysta z „wymiennych paneli”, dzięki którym możemy zmienić układ przycisków lub zapewnić mu dodatkowe funkcje.

Od początku otrzymamy dostęp do klasycznego układu analogów znanego między innymi z DualSense do PlayStation 5, lecz użytkownicy mogą sprawnie zmienić pozycję d-pada, by otrzymać urządzenie zbliżone ułożeniem części do kontrolerów Xboksa.

To dopiero początek personalizacji, bowiem w zestawie z Victrix Pro BFG Wireless Controller otrzymujemy dwa dodatkowe d-pady (jeden w stylu znanym z Xbox Elite Series 2), łącznie cztery grzybki analogów (dwa wklęsłe, dwa standardowe), dwa wymienne ringi do analogów oraz Fighting Pad zmieniający nowy sprzęt w kontroler do bijatyk.

Inżynierowie dodali także cztery przyciski znajdujące się na tylnej ścianie urządzenia, które możemy w pełni konfigurować i przygotować aż 3 unikalne profile. W triggerach pojawia się opcja wybrania 5 różnych punktów blokady. Do Victrix Pro BFG Wireless Controller podłączymy słuchawki, które współpracują z technologią Sony Tempest 3D Audio, natomiast do zestawu dołączony jest także 3-metrowy przewód, który może okazać się przydatny, gdy zdecydujemy się korzystać z pada na kablu.

Victrix Pro BFG Wireless Controller otrzymał rozbudowaną aplikację, dzięki której można dostosować sprzęt do własnych preferencji. Warto dodać, że jest to urządzenie w pełni licencjonowane przez Sony.

title

title

title

title

title

title

title

Źródło: PDP

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper