Wiedźmin Sirius z pierwszymi szczegółami. Ogłoszenia o pracę ujawniają konkrety

News
2901V
witcher 3
Wojciech Gruszczyk | 05.10, 17:17

CD Projekt RED pracuje nad pięcioma grami z serii Wiedźmin i choć aktualnie otrzymaliśmy wyłącznie drobne informacje na temat projektów, to ostatnie działania The Molasses Flood potwierdzają pierwsze informacje o Wiedźmin Sirius. Studio szuka konkretnych specjalistów.

W czerwcu informowaliśmy o tajnym projekcie The Molasses Flood, ponieważ bostońskie studio CD Projektu w tamtym czasie pracowało już nad tajnym tytułem i poszukiwało pracowników do stworzenia gry. Teraz jednak możemy mieć pewność, że deweloperzy rozwijają Wiedźmin Sirius.

Jest to kodowa nazwa gry, która najwidoczniej powstaje na Unreal Engine i będzie zawierać tryb multiplayer. Studio już wcześniej poszukiwało projektanta trybu sieciowego, a w samym ogłoszeniu pojawiły się również wzmianki o walce białą bronią oraz bez sprzętu, systemie levelowania oraz wrogach sterowanych przez SI.

The Molasses Flood poszukuje jednak kolejnego pracownika i projektant musi posiadać doświadczenie w tworzeniu „proceduralnie generowanego środowiska”. Przedstawione informacje sugerują, że choć część świata będzie tworzona ręcznie, to jednak Wiedźmin Sirius może zaprowadzić graczy do lokacji, które zostaną opracowane przez system.

Jednocześnie wiele na to wskazuje, że Wiedźmin Sirius potrzebuje naprawdę sporo czasu. The Molasses Flood wciąż poszukuje kluczowych specjalistów, którzy będą mogli zrealizować projekt w uniwersum Andrzeja Sapkowskiego.

Źródło: thegamer

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper