Wiedźmin i Cyberpunk z trybami multiplayer. „Większość” gier CD Projekt RED otrzyma elementy sieciowe

Gry
1618V
Wiedźmin 3 Cyberpunk - Geralt V
Wojciech Gruszczyk | 05.10.2022, 15:15

CD Projekt RED szykuje łącznie pięć gier z serii Wiedźmin, nowego Cyberpunka oraz zupełnie nowe IP. Gracze mogą mieć pewność, że twórcy skupią się na fabularnych doświadczeniach, ale w „większości” nowych projektów mają pojawić się elementy multiplayer.

CD Projekt RED jeszcze przed premierą Cyberpunka 2077 wspominał o opracowaniu sieciowej gry w tym uniwersum, ale firma zmieniła plany i Cyberpunk RED został anulowany. Część pomysłów z samodzielnej pozycji może jednak trafić do kolejnej produkcji studia, ponieważ CDP RED chce włączać elementy sieciowe do swoich tytułów.

Dalsza część tekstu pod wideo

„Wprowadzamy multiplayer do większości naszych nowych gier, aby wzbogacić doświadczenie dla pojedynczego gracza”.

Taka wiadomość pojawiła się na oficjalnym Twitterze CD Projekt IR (profil relacji inwestorskich Grupy CD Projekt), który zdradził wczoraj pierwsze informacje na temat przyszłych projektów studia. Trzeba tutaj podkreślić, że korporacja chce „wzbogacać” swoje pozycje single-player, więc raczej ponownie otrzymamy gry nastawione na fabułę, a po prostu przygody otrzymają sieciowe elementy.

To może nowy Wiedźmin nastawiony na walki z potężnymi bestiami z opcją „polowań” na innych wiedźminów w formie inwazji znanych z serii Dark Souls czy też Elden Ring? Pewnie znalazłoby się wielu chętnych na taką opcję.

Źródło: Gamingbolt

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper