Cyberpunk 2077 Orion to druga część Cyberpunka! CD Projekt RED wykorzysta „potencjał” uniwersum

News
11212V
Cyberpunk 2077 Orion
Wojciech Gruszczyk | 04.10, 17:42

CD Projekt RED nie tylko pracuje nad trzema produkcjami z uniwersum Wiedźmina. Firma właśnie potwierdziła kontynuację Cyberpunka 2077. Gracze nie mogą liczyć na szybką premierę, ale na pewno uniwersum przetrwa i będzie rozwijane.

Cyberpunk 2077 zadebiutował z wielkimi problemami, ale CD Projekt RED zadbał o projekt, przygotował szereg aktualizacji, a teraz potwierdził bardzo ważną wiadomość – Cyberpunk 2077 otrzyma kontynuację.

„Orion” to tytuł roboczy „następnej gry Cyberpunk”, która ma zaprezentować nową jakość i będzie wykorzystywać „potencjał tego mrocznego uniwersum przyszłości”. Tutaj jednak nie możemy liczyć na szybką premierę, ponieważ CD Projekt RED dopiero zamierza utworzyć nowy zespół w Bostonie, który będzie współpracować z formacją z Vancouver:

„Nasze plany są ambitne i wymagają wiele pracy, zaangażowania i dalszego rozwoju. W tym celu chcemy stworzyć nowy zespół w Bostonie, który wspólnie z rozwijającym się teamem z Vancouver stanie się CD PROJEKT RED North America. Ten ruch umożliwi nam pełny dostęp do puli talentów z Ameryki Północnej – mówi Piotr Nielubowicz, Wiceprezes Zarządu CD PROJEKT ds. finansowych. – Drugim niezależnym zespołem deweloperskim działającym z Bostonu jest The Molasses Flood – zaznacza.

Trzeba na pewno pamiętać, że Cyberpunk 2077 otrzyma pierwszy fabularny dodatek, który zadebiutuje dopiero w 2023 roku. Możemy w tej sytuacji podejrzewać, że na premierę kontynuacji przyjdzie nam zaczekać przynajmniej kilka lat. CD Projekt chce mieć jednak pewność, że gracze będą gotowi na nowe atrakcje i będą chętnie spędzać wolny czas w Night City.

 

 

 

Źródło: CD Projekt RED

Komentarze (98)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper