Tekken 7 z jeszcze jedną aktualizacją. Bandai Namco banuje graczy i zmienia balans gameplayu

Gry
721V
Tekken 8
Bartosz Dawidowski | 04.10.2022, 12:06

Miłośnicy bijatyk wyczekują już premiery Tekken 8, który zostało niedawno oficjalnie zapowiedziane. Bandai Namco nie porzuciło jednak jeszcze tematu Tekken 7.

Bandai Namco zapowiadało, że patch 5.0 będzie ostatnią aktualizacją do Tekken 7. Wydawca uznał chyba jednak, że balans siły zawodników nie jest idealny, bo japońska firma opublikowała aktualizację 5.01. Patch wprowadzony już na PS4, XOne i PC (Steam) ma na celu przede wszystkim zrównanie szans w walkach turniejowych i online.

Aktualizacja 5.01 wprowadza przede wszystkim zmianę w ruchach ukemi. „Namierzanie celu” po side-rollu ukemi zostało ulepszone dla wszystkich bohaterów z Tekken 7. Oprócz tego doczekaliśmy się drobnych modyfikacji w zestawach ruchów m.in. Kinga, Fenga, Armor Kinga i Alisy (szczegóły znajdziecie w dokumencie pdf opublikowanym na oficjalnej stronie Bandai Namco).

Druga zmiana to podjęte „działania przeciwko złym zachowaniom online”, którymi chwali się Bandai Namco.

”Wydaliśmy ostrzeżenia i zawiesiliśmy konta osób, które biorą regularnie udział w toksycznych i złych zachowaniach (przede wszystkim w oszukiwaniu) oraz które łamią regulamin sieciowej zabawy” – napisał japoński wydawca na swojej oficjalnej stronie.

Sprawdźcie przy okazji pierwsze porównanie grafiki z Tekken 8 i Tekken 7.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Tekken 7.

Źródło: https://en.bandainamcoent.eu/tekken/news/tekken-7-update-ver-501-ps4-xbox-one-and-steam

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper