Tekken 8 vs. Tekken 7. Pierwsze porównania pokazują różnice w grafice

Gry
3655V
Tekken 8 vs. Tekken 7
Wojciech Gruszczyk | 16.09.2022, 20:19

Na ostatnim State of Play zobaczyliśmy pierwszy zwiastun Tekken 8, który zaprezentował materiał za pomocą PS5. To właśnie dzięki temu możemy sprawdzić pierwsze zestawienie z Tekken 7 – najnowsza gra z serii zadebiutuje tylko na konsolach aktualnej generacji i PC.

Społeczność bijatyk nie może narzekać na brak ciekawych gier. Latem 2023 roku dojdzie do premiery Street Fighter 6, a prawdopodobnie w następnych miesiącach zagramy w Tekken 8. Aktualnie Bandai Namco nie potwierdza, czy pozycja zadebiutuje w następnych kilkunastu miesiącach, ale biorąc pod uwagę, że już teraz zdecydowano się na pokaz, to entuzjaści gatunku powinni szykować się na grę... A jednocześnie nie możemy zapomnieć o kolejnej bijatyce NetherRealm Studios – autorzy serii Mortal Kombat pracują nad next-genowym tytułem, który powinniśmy zobaczyć w przyszłym roku.

Na State of Play zaprezentowano pierwszy zwiastun z Tekken 8, który przedstawił rozgrywkę w wersji na PS5 – Katsuhiro Harada potwierdził, że tytuł powstaje od podstaw dla konsol aktualnej generacji oraz PC, a deweloperzy wykorzystują Unreal Engine 5, by zadbać o zupełnie nową jakość.

Czy możemy ją dostrzec na wstępnych porównaniach? Trzeba na pewno zauważyć, że w zaprezentowanej scenie (jest to fabularny tryb) widzimy ciemniejszą lokację, która nadaje Tekkenowi przyjemnego charakteru. 

Źródło: YouTube.com

Komentarze (122)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper