Fallout 76 za darmo w ramach świętowania 25-lecia serii. Bethesda ujawniła plany

Gry
4432V
Fallout
Wojciech Gruszczyk | 03.10.2022, 18:06

Bethesda potwierdziła duże plany dotyczące obchodów 25-lecia marki Fallout. Część graczy otrzyma na zawsze Fallout 76, kolejni będą mogli sprawdzić grę, a jednocześnie firma przygotowała kilka dodatkowych atrakcji dla fanów IP.

Bethesda chce przez cały październik świętować 25-lecie marki Fallout, więc od 4 do 11 października gracze będą mogli za darmo grać w Fallout 76. Oferta będzie dostępna na wszystkich urządzeniach, więc z łatwością wypróbujecie tytuł na między innymi PlayStation 4 lub Xboksie One.

Dalsza część tekstu pod wideo

To jednak nie koniec, ponieważ Fallout 76 będzie jednocześnie dostępny bezpłatnie w Prime Gaming – klienci abonamentu Amazonu mogą odebrać kod na produkcję. Oferta jest aktywna do 1 listopada.

Natomiast jeśli korzystacie z Xbox Game Pass Ultimate, to możecie nie tylko grać w pozycje z tego uniwersum, ale dodatkowo do 24 października w ramach korzyści odbierzecie darmowy miesiąc Fallout 1st.

Bethesda zapowiedziała również przygotowanie aktualizacji do Fallout Shelter – mobilna pozycja pozwoli graczom zmierzyć się z zagrożeniem ze strony kosmitów. Autorzy opracowali zupełnie nową serię zadań, kolejne rodzaje broni czy też nowych mieszkańców. W grze pojawi się także zawartość związana z 25-leciem IP.

Studio zachęca do wchodzenia na specjalną witrynę, gdzie systematycznie będą prezentowane nowe atrakcje dla sympatyków Fallouta.

Źródło: Bethesda

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper