Compound Fracture to strzelanka nawiązująca do estetyki PS1 i Dino Crisis. Klimatyczny gameplayowy zwiastun

News
708V
rr
Bartosz Dawidowski | 03.10, 11:02

Miłośnicy marki Dino Crisis wciąż bezskutecznie proszą Capcom o stworzenie remake’u tej kultowej serii. Na szczęście są deweloperzy, którzy nie czekają z założonymi rękami, tworząc własne projekty, nawiązujące do klimatów kultowego Dino Crisis z PS1. Jednym z przykładów takich przedsięwzięć jest Compound Fracture.

Compound Fracture to strzelanka FPP, ale ogólna estetyka i tematyka tego projektu studia Iteria stanowią oczywiste nawiązania do Dino Crisis.

Autorzy projektu, którego akcja rozgrywa się w 1996 roku, zapewniają, że nie zabraknie w nim survivalowych motywów i wielu niebezpiecznych, prehistorycznych bestii, z którymi się zmierzymy (z pomocą bogatego arsenału broni palnej). Grafika stylizowana jest na możliwości techniczne PS1, co dodatkowo przywołuje nostalgiczne wspomnienia zabawy na sprzęcie z połowy lat 90.

Niestety zespół Iteria nie jest jeszcze gotowy do przedstawienia daty premiery Compound Fracture. Doniesienia o grze można śledzić na Steam. Wydanie produkcji planowane jest wyłącznie na PC.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1460210/Compound_Fracture/

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper