Xbox Game Pass wkrótce straci 6 gier. Jakie produkcje warto nadrobić do połowy października?

News
2600V
Xbox Game Pass
Iza Łęcka | 03.10, 09:53

Microsoft zapewne jutro podzieli się pierwszą listą pozycji oficjalnie zmierzających w październiku do Xbox Game Pass, jednakże subskrybenci już teraz powinni przygotować się na kilka zmian. Za kilkanaście dni z katalogu zniknie sześć tytułów.

Najbliższy miesiąc w popularnym abonamencie Amerykanów zapowiada się niezwykle obiecująco. Zgodnie z harmonogramem premier bibliotekę Xbox Game Pass wzmocnią między innymi Scorn, A Plague Tale: Requiem czy też Persona 5 Royale, a to tylko część atrakcji, jakie czekają na graczy. Niebawem szykują się jednak pewne rotacje w zestawieniu pozycji.

W aplikacji usługi znalazła się nowa aktualizacja, która potwierdza, że już wkrótce z oferty zniknie sześć tytułów – analizując wcześniejsze ogłoszenia, możemy podejrzewać, że produkcje będą dostępne do połowy października.

Xbox Game Pass wkrótce straci 6 gier:

  • Echo Generation (konsole, PC, chmura),
  • Bloodroots (konsole, PC, chmura),
  • Ring of Pain (konsole, PC, chmura),
  • Into the Pit (konsole, PC, chmura),
  • The Good Life (konsole, PC, chmura),
  • Sable (konsole, PC, chmura).

Na liście pojawia się kilka znanych pozycji, choć nie są to hity z segmentu AAA. Swego czasu było całkiem głośno o Sable, którego średnia ocen wynosiła ok. 75%, czy też Echo Generation (77%), zatem jeżeli nie mieliście jeszcze okazji, warto nadrobić pewne zaległości – w końcu macie jeszcze kilka dni, by poznać przygody.

„Graj w te produkcje, póki możesz! Te gry wkrótce znikną z subskrypcji Xbox Game Pass”.

Źródło: OnlineCenter.pl

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper