Mario + Rabbids Sparks of Hope w złocie. Gra jest gotowa na premierę

News
411V
Mario + Rabbids: Sparks of Hope w złocie
Wojciech Gruszczyk | 21.09, 18:45

Ubisoft potwierdził pozytywną wiadomość dla posiadaczy Nintendo Switchów. Mario + Rabbids Sparks of Hope bez problemu trafi na rynek – deweloperzy zakończyli prace nad grą, więc entuzjaści taktycznej rozgrywki mogą szykować się na zabawę.

Posiadacze Nintendo Switchów mogą przygotowywać się na kilka gorących premier. Już na początku przyszłego miesiąca na hybrydowej platformie zadebiutują między innymi Nier: Automata The End of Yorha Edition (06.10), No Man's Sky (07.10), Persona 5 Royal (21.10) czy też Bayonetta 3 (28.10), ale teraz możemy potwierdzić, że lista na pewno zostanie rozbudowana o grę Ubisoftu.

Francuski producent i wydawca opublikował wiadomość, w której firma potwierdziła zakończenie prac nad Mario + Rabbids Sparks of Hope. Gra okryła się złotem, czyli na pewno zadebiutuje 20 października:

„Z przyjemnością informujemy, że Mario + Rabbids jest Złote! Jutro będzie można poznać pierwsze wrażenia dziennikarzy na temat gry”.

Hiszpanie potwierdzili również ciekawą wiadomość, ponieważ już jutro poznamy pierwsze wrażenia z produkcji, która może okazać się dla wielu graczy jedną z najciekawszych propozycji przyszłego miesiąca. Opinie na temat pozycji powinny pojawić się o godzinie 18:00.

Mario + Rabbids: Kingdom Battle zostało docenione przez graczy oraz dziennikarzy, a produkcja zebrała oceny na poziomie 85%.

Źródło: Ubisoft Spain

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper