PS4 z nową aktualizacją systemu. Sony usprawnia poprzednią konsolę

News
6094V
PlayStation 4 Pro „niezbędną ewolucją”. Sony chwali ulepszone PS4
Iza Łęcka | 21.09, 12:38

Japoński producent nie zapomina o swojej poprzedniej generacji. PlayStation 4 doczekało się kolejnej wersji firmware, jednakże partia plików najpewniej nie przyniesie nowych funkcji czy znaczących zmian. Sprawdźcie szczegóły.

Na początku miesiąca Sony opublikowało dużą aktualizację do PS5, która wprowadziła między innymi możliwość rozgrywki w 1440p, opcje porównania różnych wersji dźwięku (3D / stereofoniczny) oraz tworzenia folderów. Dodatkowo przedsiębiorstwo zapowiedziało wprowadzenie zmian dotyczących PS App i w tym czasie wprowadziło także udoskonalenia na PS4. Nie musieliśmy czekać zbyt długo, by użytkownicy starszych sprzętów musieli pobrać nowy firmware.

Aktualizacja systemu PlayStation 4 oznaczona numerem 10.01 zajmuje 495 MB, co powinno dać nam jasno do zrozumienia, że nie będziemy mieć do czynienia z rozbudowanymi zmianami – jak to często bywa Japończycy zapewniają poprawy w wydajności systemu.

„Ta aktualizacja oprogramowania systemowego poprawia wydajność systemu”.

Przypomnijmy, że wcześniejsze odświeżenie systemu PS4 (10.0) koncentrowało się na dwóch typach funkcji powiększania, które okazują się całkiem przydatne podczas korzystania z przeglądarki internetowej, oraz udoskonaleniu Remote Play podczas pisania na klawiaturze. Tym razem gracze najprawdopodobniej nie powinni oczekiwać nowych opcji, a poprawy działania sprzętu.

Źródło: Twisted Voxel

Komentarze (40)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper