Nowe gry na PS5 i PS4. Sony zachęca do sprawdzenia polskiej produkcji

Gry
1870V
ddd #3
Iza Łęcka | 21.09.2022, 12:10

Sezon ogórkowy już dawno za nami, a nowy tydzień przynosi kolejną partię świeżutkich tytułów do ogrania. Tym razem redakcja brytyjskiego PlayStation koncentruje się na pięciu nowościach – poznajcie szczegóły.

Końcówka roku dla entuzjastów konsol Sony zapowiada się całkiem obiecująco, a to za sprawą wyczekiwanego God of War Ragnarok, który zadebiutuje w listopadzie. Spore grono graczy sięga jednak dalej i spodziewa się ogłoszeń dotyczących PlayStation Showcase – ostatnie State of Play nie zaspokoiły apetytu na nowości, nadal nie znamy dokładniejszego harmonogramu premier gier PlayStation Studios na przyszły rok. Skupmy się jednak na obecnych nowościach...

Dalsza część tekstu pod wideo

W najbliższych dniach społeczność PlayStation będzie miała okazję sprawdzić Session, The DioField Chronicle, Serial Cleaners, Soulstice i Hardspace: Shipbreakers – jest to całkiem różnorodne zestawienie, w którym nie brakuje klimatycznej produkcji czerpiącej garściami z gatunku slasher, nowej marki Square Enix, symulatorów deskorolki czy kosmicznego złomiarza oraz gry od polskiego Draw Distance.

Do premiery Serial Cleaners pozostało coraz mniej czasu, a pierwsi recenzenci mieli już okazję zająć się pozbywaniem ofiar i czyszczeniem miejsc zbrodni – tutaj sprawdzicie, jakie elementy gry szczególnie przypadły do gustu dziennikarzom. Z jeszcze lepszym odbiorem spotkał się natomiast The DioField Chronicle, którego recenzje wskazywały na całkiem przyjemne doświadczenie.

Co planujecie ogrywać w tym tygodniu?

Źródło: YouTube.com

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper