Street Fighter 6 z prezentacją trybu World Tour. Capcom pokazuje wojowników i zaprasza na betę

Gry
819V
Street Fighter 6
Wojciech Gruszczyk | 15.09.2022, 16:45

Capcom przygotowuje graczy na przyszłoroczną premierę Street Fighter 6. Nadal nie poznaliśmy daty premiery, ale najnowszy materiał pokazuje tryb World Tour, a także potwierdza kilku powracających wojowników.

Japończycy wykorzystali Tokyo Game Show, by pokazać między innymi fabularny World Tour – w tym trybie będziemy biegać po otwartym świecie, a w pewnym momencie rozpoczną się pojedynki. Gracze otrzymają możliwość stworzenia własnej postaci, a w samej produkcji nie zabraknie rozbudowanej personalizacji.

Sytuacja jest na pewno ciekawa, ponieważ gracze będą mogli powiększyć między innymi pasek zdrowia, siłę ciosów lub skuteczność defensywy przez ubieranie odpowiednich strojów – oczywiście w prezentowanym wariancie rozgrywki.

Japończycy pokazali także powracające postacie: Blanka, Dhalsim, E. Honda oraz Ken trafią do gry. Nie jest to specjalne duże zaskoczenie, ponieważ już wcześniej pojawiły się przeciek, który pozwolił nam bardzo dokładnie sprawdzić zestaw wojowników.

W Street Fighter 6 pojawi się nawet Battle HUB, gdzie będziemy mogli zagrać w starsze odsłony serii na automatach – jest to ciekawa propozycja dla wiernych fanów IP.

W dniach 7-10 października odbędzie się zamknięta beta Street Fighter 6. Wydarzenie odbędzie się na PS5, XSX|S i PC, a autorzy zapewnią nawet cross-play.

Źródło: Capcom

Komentarze (58)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper