Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei otrzymało aktualizację. Twórcy przygotowali wsparcie VRR

News
648V
Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei
Wojciech Gruszczyk | 13.09, 19:28

Sony wciąż oficjalnie nie zapowiedziało Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei w wersji na komputery osobiste, ale jak widać prace nad grą wciąż trwają. Najnowsza aktualizacja wersji na PS5 wprowadziła wsparcie VRR.

Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei zadebiutował na PS5 w styczniu, ale jak widać nawet po ponad pół roku od premiery gra wciąż otrzymuje nowe aktualizacje. Twórcy jednak nie dbają o zwykłe poprawki i usuwanie błędów, a poprawiają doświadczenie graczy.

Jeśli posiadacie nowszy telewizor lub monitor, to możecie sprawdzić, jak działa i co może zapewnić VRR w Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei. Variable Refresh Rate powinno pozytywnie wpłynąć na liczbę klatek na sekundę, ponieważ technologia zapewnia płynniejszą rozgrywkę.

„BREAKING: W najnowszej aktualizacji Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei dodano obsługę VRR!”

Jest to na pewno ciekawa sytuacja dla graczy, którzy posiadają odpowiedni sprzęt i zamierzają cieszyć się produkcją – choć mam wrażenie, że Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei nawet bez tej aktualizacji działało na PS5 bardzo dobrze.

Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei według przecieków ma w październiku zadebiutować na komputerach osobistych, ale wciąż nie otrzymaliśmy potwierdzenia od Sony.

Źródło: NaughtyNDC

Komentarze (63)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper