Minecraft Live oficjalnie. Komiczny filmik zaprasza na livestream z nowościami o marce Minecraft

News
248V
Minecraftq
Bartosz Dawidowski | 09.09, 10:31

Microsoft szykuje się do wielkich zapowiedzi związanych z przyszłością marki Minecraft. Firma razem ze studiem Mojang wydała zajawkę wydarzenia Minecraft Live.

Minecraft Live rozpocznie się 15 października o godzinie 18:00. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo. Microsoft zapowiedział, że w trakcie imprezy poznamy wiele nowości na temat marki Minecraft i nadciągających rozszerzeń/aktualizacji. Podczas Minecraft Live nie zabraknie też wywiadów z deweloperami, ogłoszenia wyników głosowania społeczności i innych atrakcji. Transmisja będzie prowadzona na żywo m.in. na YouTube.

„W tym roku wprowadzamy świeżą możliwość głosowania na nowego moba. Będziecie mieć 24 godziny na oddanie swojego głosu z poziomu launchera, na Minecraft.net lub podczas zabawy na specjalnym serwerze Bedrock. Nastawcie więc alarmy, zakreślcie tę datę w kalendarzu i szykujcie się na masę wieści na temat Minecraft: Legends, Minecraft: Dungeons i Minecraft"

Trzeba przy okazji powiedzieć, że zajawka wydarzenia, czekająca na was poniżej, okazuje się wyjątkowo fajnie zrealizowana. Za świetną animację odpowiada ekipa Element Animation, specjalizująca się w tworzeniu filmików związanych z marką Minecraft.

Źródło: https://www.youtube.com/user/elementanimation/videos

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper