Cyberpunk 2077 w końcu otrzyma duże nowości? CD Projekt RED zaprasza na 2 pokazy [Aktualizacja #1]

News
5458V
Cyberpunk 2077 w promocji
Wojciech Gruszczyk | 02.09, 18:02

CD Projekt RED przerwał bardzo długą ciszę i właśnie zaprosił graczy na Night City Wire. Wydarzenie zapowiada się interesująco, ponieważ otrzymamy szczegóły dotyczące „Cyberpunk: Edgerunners” oraz dowiemy się, co tam słychać w przypadku Cyberpunka 2077.

6 września o godzinie 17:00 odbędzie się kolejne wydarzenie CD Projekt RED z serii Night City Wire, podczas którego firma skupi się na dwóch projektach: animowanym „Cyberpunk Edgerunners” oraz Cyberpunku 2077.

Będzie to na pewno świetna okazja, by poznać kilka dodatkowych konkretów dotyczących produkcji, która we wrześniu zadebiutuje na platformie Netflix (w tym tygodniu zobaczyliśmy znakomity zwiastun), ale przede wszystkim otrzymamy informacje dotyczące Cyberpunk 2077.

„Choomby! Na horyzoncie pojawia się coś nowego – specjalny odcinek Night City Wire!

Porozmawiamy o naszym nadchodzącym anime Cyberpunk: Edgerunners i o tym, co dalej z grą Cyberpunk 2077.

Do zobaczenia we wtorek, 6 września o godzinie 17:00!”

W ostatnich dniach pojawiły się przecieki, według których CD Projekt RED pracuje nad kolejną, dużą aktualizacją do Cyberpunka 2077 i tym razem gracze mają otrzymać kilka ciekawych nowości. Może będzie to również idealny moment, by wspomnieć o pierwszym fabularnym dodatku? Jak wiadomo premiera została opóźniona, ale informacje dotyczące rozszerzenia mają zostać przedstawione jeszcze w 2022 roku.

[Aktualizacja #1]

CD Projekt RED potwierdza drugi stream:

„Czekaj, to nie wszystko: REDstreams również pojawi się 6 września! 

Będziemy rozmawiać z @tostspender i @PKernaghan o wszystkich nowych rzeczach, które pojawią się w #Cyberpunk 2077 wraz z następną aktualizacją.

Do zobaczenia we wtorek o 17:30 CEST – zaraz po Night City Wire!”

Źródło: CyberpunkGame

Komentarze (83)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper