Cyberpunk 2077 otrzyma wiele nowości? CD Projekt RED prowadzi bardzo intensywne testy

Plotka
5519V
Cyberpunk 2077 w promocji
Iza Łęcka | 12.08, 09:53

Polskie studio nieustannie pracuje nad ulepszeniem przygody w futurystycznym Night City. Ostatnie działania zespołu sugerują, że nadciągająca aktualizacja może okazać się znacząca – zwiastują to liczne, wewnętrzne testy. Gracze mają nadzieję, że będzie to jeden z ważniejszych patchy w historii gry.

Cyberpunk 2077 zadebiutował z wieloma problemami – zgodnie z ostatnim raportem CD Projekt RED mógł zostać oszukany i nie otrzymał prawdziwych danych dotyczących skali niedoróbek oraz bugów pojawiających się w produkcji. Od premiery pod koniec 2020 roku trwają prace nad poprawą doświadczenia graczy. Choć w ostatnim czasie o tytule zrobiło się cicho, możliwe że nadciągają nowe atrakcje.

Użytkownik Reddita o pseudonimie Makavelinow obserwuje ruchy CD Projekt RED na Steam i zauważył, iż od kilku tygodni trwają intensywne testy nowego patcha. Deweloperzy nigdy wcześniej nie przeprowadzali tak wielu prac związanych z aktualizacją. 

Wśród społeczności skoncentrowanej wokół Cyberpunka 2077 zawrzało. Gracze podejrzewają, że studio mogłoby zaoferować takie nowości jak wyczekiwany system transmogryfikacji - swego czasu w mediach społecznościowych deweloperzy dość jednoznacznie zareagowali na jedną z wiadomości. Pojawiają się również opinie, iż będziemy mogli liczyć na DLC ze strojami oraz zadaniami czy Nową Grę+.

Zgodnie z niepotwierdzonymi doniesieniami CD Projekt RED prawdopodobnie mógłby udostępnić „wiele nowych broni”, kolejny pojazd oraz kontrakty, które znajdują się w plikach pozycji od premiery, ale nie są dostępne ze względu na dokończenie niektórych prac.

Fani Cyberpunka tak naprawdę od debiutu czekają na „prawdziwą nową zawartość” – dotychczas twórcy nie pokusili się o przedstawienie szeregu dodatkowych misji, które rozbudowałyby doświadczenie V. Polacy przełożyli premierę fabularnego dodatku, zapowiadając że trafi on na rynek dopiero w 2023 roku.

Cyberpunk 2077 wielkie testy

Źródło: Reddit

Komentarze (107)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper