Cyberpunk: Edgerunners wygląda znakomicie. Zwiastun pełen akcji opublikowany przez Netflix

Filmy i seriale
2130V
Cyberpunk: Edgerunners
Wojciech Gruszczyk | 30.08, 20:05

Cyberpunk 2077 zadebiutował z problemami, ale Netflix właśnie opublikował kolejny zwiastun „Cyberpunk: Edgerunners”, który pozwala wierzyć, że akurat w tym wypadku otrzymamy opowieść na bardzo wysokim poziomie. Zaprezentowany materiał jest wprost genialny.

13 września odbędzie się premiera „Cyberpunk: Edgerunners” i najnowszy materiał potwierdza jedno – w tej opowieści nie zabraknie akcji. Netflix za sprawą japońskiego Studio Trigger przygotował 10 odcinków, które przestawią opowieść „dzieciaka z ulicy”. Główny bohater zdaje sobie sprawę, że jedyną opcją przetrwania jest zostanie edgerunnerem, czyli jednym z nielegalnie działających najemników zwanych cyberpunkami.

Za „Cyberpunk: Edgerunners” odpowiadał Rafał Jaki („Wiedźmin 3: Dziki Gon, „Cyberpunk 2077”, „Wiedźmin: Ronin”), który choć już odszedł z CD Projekt RED to był showrunnerem i producentem wykonawczym serialu. Prace nad projektem ruszyły w 2018 roku.

„Cyberpunk: Edgerunners” został zaprezentowany na kilku naprawdę widowiskowych ujęciach i choć trudno aktualnie mówić o fabule projektu, to jednak całość charakteryzuje się naprawdę ładnym stylem. Jeśli wydarzenia nie zawiodą, to Netflix może w przyszłym miesiącu zapewnić jedną z ciekawszych propozycji – korporacja bez wątpienia potrzebuje dużego sukcesu.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper