Hogwarts Legacy na kolejnym nieoczekiwanym materiale. Studio pozwala się wsłuchać w odgłosy letniego dnia

Gry
1748V
Hogwarts Legac latanie na miotle
Iza Łęcka | 19.08.2022, 11:33

Na premierę Hogwarts Legacy przyjdzie nam zaczekać do przyszłego roku, nie oznacza to jednak, że Avalanche Software nie może regularnie przypominać o produkcji, nawet poprzez tak nietypowe materiały. Studio promuje przygodę osadzoną w świecie J.K. Rowling i skupia się na doznaniach słuchowych.

Zwiastun Hogwarts Legacy będzie jedną z ozdób Opening Night Live – po ujawnieniu informacji o opóźnieniu debiutu pozycji gamescom będzie dla twórców znakomitą okazją do utrzymania rozgłosu panującego wokół projektu i pokazaniu jeszcze bardziej emocjonującego filmiku. W ostatnich tygodniach mogliśmy liczyć nie tylko na ujęcia prezentujące wykorzystanie możliwości PS5 czy prace nad stworzeniem postaci, ale także klimatyczne nagrania wzbogacające nasze odczucia.

Najnowszy film pokazuje kilka pięknych lokacji i zgodnie z głównymi założeniami powinien wprawić nas w lepszy nastrój – sielskie odgłosy przyrody, szum wiatru, bzyczenie owadów, dźwięki wodospadu i potoku czy woda uderzająca o brzeg naturalnie powinny relaksować.

Materiał pozwala zerknąć na kilka urokliwych miejscówek z Hogwarts Legacy – nie od dzisiaj wiadomo, że w grze trafimy do otwartego świata, opuścimy Szkołę Magii i Czarodziejstwa, by wykonywać poszczególne misje oraz uczestniczyć w fabularnym wątku.

Wcześniej deweloperzy z Avalanche Software opublikowali ASMR, który pozwolił zerknąć na świat gry, jednak wtedy padał deszcz

Źródło: YouTube.com

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper