Hogwarts Legacy na kolejnym nieoczekiwanym materiale. Studio pozwala się wsłuchać w odgłosy letniego dnia

Gry
1842V
Hogwarts Legac latanie na miotle
Iza Łęcka | 19.08.2022, 11:33

Na premierę Hogwarts Legacy przyjdzie nam zaczekać do przyszłego roku, nie oznacza to jednak, że Avalanche Software nie może regularnie przypominać o produkcji, nawet poprzez tak nietypowe materiały. Studio promuje przygodę osadzoną w świecie J.K. Rowling i skupia się na doznaniach słuchowych.

Zwiastun Hogwarts Legacy będzie jedną z ozdób Opening Night Live – po ujawnieniu informacji o opóźnieniu debiutu pozycji gamescom będzie dla twórców znakomitą okazją do utrzymania rozgłosu panującego wokół projektu i pokazaniu jeszcze bardziej emocjonującego filmiku. W ostatnich tygodniach mogliśmy liczyć nie tylko na ujęcia prezentujące wykorzystanie możliwości PS5 czy prace nad stworzeniem postaci, ale także klimatyczne nagrania wzbogacające nasze odczucia.

Dalsza część tekstu pod wideo

Najnowszy film pokazuje kilka pięknych lokacji i zgodnie z głównymi założeniami powinien wprawić nas w lepszy nastrój – sielskie odgłosy przyrody, szum wiatru, bzyczenie owadów, dźwięki wodospadu i potoku czy woda uderzająca o brzeg naturalnie powinny relaksować.

Materiał pozwala zerknąć na kilka urokliwych miejscówek z Hogwarts Legacy – nie od dzisiaj wiadomo, że w grze trafimy do otwartego świata, opuścimy Szkołę Magii i Czarodziejstwa, by wykonywać poszczególne misje oraz uczestniczyć w fabularnym wątku.

Wcześniej deweloperzy z Avalanche Software opublikowali ASMR, który pozwolił zerknąć na świat gry, jednak wtedy padał deszcz

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Hogwarts Legacy.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper