Harry Potter pobudzi zmysły? Hogwarts Legacy otrzymało oficjalny ASMR

Gry
1565V
ddd #1
Wojciech Gruszczyk | 19.05.2022, 09:06

Twórcy Hogwarts Legacy nie śpieszą się z podaniem oficjalnej daty premiery gry, ale deweloperzy chcą mieć pewność, że gracze będą pamiętać o tytule. To właśnie z tego powodu przygotowano nagranie ASMR.

Sony w marcu pokazało pierwszy gameplay z Hogwarts Legacy, który rozbudził oczekiwania i choć gra będzie dostępna w nowym standardzie cenowym, to nie brakuje graczy wyczekujących na premierę. Deweloperzy wciąż nie zdradzają szczegółów, ale tytuł ma trafić na rynek w 2022 roku.

Dalsza część tekstu pod wideo

Zespół postanowił w nietypowy sposób przypomnieć o świecie czarodziejów – opracowano materiał pokazujący deszczową, wiosenną noc w formie ASMR. Film ma wywołać przyjemne zjawisko mrowienia ciała.

Twórcy chcą nas w ten sposób zaprosić na relaksujący spacer po terenie zamku, a nawet możemy sprawdzić kilka dodatkowych miejscówek, w których rozegra się akcja Hogwarts Legacy.

Jest to na pewno nietypowa forma przypomnienia o grze, bo fani wyczekujący na tytuł pewnie chętniej sprawdziliby kolejny fragment rozgrywki, ale bardzo możliwe, że na konkretny materiał musimy zaczekać do pokazu Sony.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Hogwarts Legacy.

Źródło: pushsquare

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper