Xbox Game Pass z kolejnymi 2 grami we wrześniu. Premiery w usłudze

News
3134V
Xbox Game Pass logo
Iza Łęcka | 19.08, 07:00

Microsoft nie musi przedstawiać oferty Xbox Game Pass na wrzesień, ponieważ zespoły deweloperskie niezwykle ochoczo dzielą się informacjami o nawiązaniu współpracy i udostępnieniu pozycji w ramach abonamentu. Lista na przyszły miesiąc została rozbudowana o kolejne dwa tytuły.

Wczoraj biblioteka XGP powiększyła się o kilka klasyków Bethesdy, a przed nami pakiet gier zapowiedzianych na drugą połowę sierpnia. Ofertę na wrzesień poznamy dopiero za dwa tygodnie, jednakże coraz więcej studiów ogłasza terminy debiutów swoich projektów, podkreślając jednocześnie, że znajdą się one w usłudze Amerykanów.

Wcześniej dowiedzieliśmy o dołączeniu między innymi takich pozycji jak Train Sim World 3 czy Moonscars, obecnie do zestawienia możemy dołączyć dwa następne tytuły: Beacon Pines i Slime Rancher 2.

O pierwszej ze wskazanych gier wspominaliśmy w minionym tygodniu, kiedy ostateczna data premiery nie była jeszcze znana. Jest to przygodówka umiejscowiona w świecie pełnym uroczych i przerażających elementów – mieszkańcy górskiego miasteczka coraz częściej doświadczają serii dziwnych oraz niepokojących zdarzeń. Odnalezienie amuletów i wpływ na bieg historii może sprawić, że ocalimy okolicę.

Debiut Slime Rancher 2 może być dużym wydarzeniem, gdyż pierwsza produkcja Monomi Park cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Gracze kolejny raz zajmą się hodowlą kolorowych postaci na Tęczowej Wyspie.

Xbox Game Pass – wrzesień (wstępna lista gier):

  • 06.09 – Disney Dreamlight Valley,
  • 06.09 – Train Sim World 3,
  • 22.09 - Beacon Pines,
  • 22.09 - Slime Rancher 2,
  • 27.09 – Grounded 1.0,
  • 27.09 – Moonscars.

Źródło: Własne

Komentarze (48)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper