Xbox Game Pass z kolejną grą na premierę. Beacon Pines zmierza do usługi

News
1070V
Beacon Pines
Iza Łęcka | 12.08, 11:52

Następne zespoły deweloperskie decydują się wydać swój projekt w ramach Xbox Game Pass. Hiding Spot zapowiedziało udostępnienie Beacon Pines w usłudze – tym samym jest to jedna z wielu gier, która będzie mogła liczyć na większą grupę odbiorców dzięki amerykańskiemu abonamentowi.

Jeszcze w 2022 roku na trzech platformach (Xbox One, Nintendo Switch, PC) zadebiutuje równie urocza co niepokojąca pozycja studia Hiding Spot – niezależna ekipa pracuje nad osadzoną w realiach magicznej książki przygodówką z elementami metroidvanii. Akcja gry toczy się w górskim miasteczku, w którym z dnia na dzień dochodzi do coraz dziwniejszych zdarzeń. Gracze, zdobywając specjalne amulety, będą wpływać na bieg fabuły i tym samym uzupełniać opowieść.

Beacon Pines zostało zapowiedziane w zeszłym roku i od początku spotkało się z całkiem dużym zainteresowaniem ze względu na ciekawy styl artystyczny. Gigant z Redmond również postanowił zainwestować w ciekawą konwencję, dlatego gra od premiery będzie dostępna w Xbox Game Pass.

„Beacon Pines trafi w dniu premiery do Xbox Game Pass.

Beacon Pines to gra przygodowa, która łączy w sobie zarówno urocze, jak i przerażające elementy w świecie bajek”.

Studio nie podzieliło się jeszcze ogłoszeniem na temat ostatecznego terminu debiutu, jednakże w trakcie wywiadu z redakcją Trueachievements deweloperzy zapowiedzieli, że na premierę możemy liczyć „wkrótce”.

Ostatnio coraz częściej informujemy o nowościach nadciągających do Xbox Game Pass, bazując nie tylko na oficjalnych komunikatach Microsoftu, ale również wiadomościach od zespołów, które chwalą się nawiązaniem współpracy z Amerykanami. Sprawdźcie zestawienie 5 nowości zmierzających do usługi.

Źródło: Klobrille

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper