Xbox Game Pass z 5 premierami we wrześniu. Znamy pierwsze gry zmierzające do usługi

News
5431V
Xbox Game Pass
Wojciech Gruszczyk | 11.08, 17:07

Microsoft w przyszłym tygodniu przedstawi listę produkcji zmierzających do Xbox Game Pass w drugiej połowie sierpnia, ale już teraz możemy potwierdzić gry, które na pewno zadebiutują w katalogu w przyszłym miesiącu. Deweloperzy potwierdzili udostępnienie swoich tytułów.

Od dzisiaj klienci Xbox Game Pass zapoznają się z nowymi tytułami przygotowanymi na pierwsze dwa tygodnie sierpnia, jednak twórcy chętnie chwalą się wrzucaniem swoich tytułów do katalogu Microsoftu, więc już teraz możemy potwierdzić pierwsze pięć gier, które w przyszłym miesiącu zostaną udostępnione w ramach usługi. Wszystkie wymienione produkcje zadebiutują w bibliotece, więc w tym wypadku gracze będą mogli zapoznać się z przygodami w ramach abonamentu.

Xbox Game Pass z 5 premierami we wrześniu

  • 01.09 – Commandos 3 - HD Remaster
  • 06.09 – Disney Dreamlight Valley
  • 06.09 – Train Sim World 3
  • 27.09 – Grounded 1.0
  • 27.09 – Moonscars 

Jak widać zestawienie jest bardzo zróżnicowane, ponieważ mamy tutaj remaster świetnej gry z serii Commandos, tytuł dla młodszej publiki, symulator pozwalający wcielić się w maszynistę, pełną wersję pozycji Obsidian Entertainment i kolejny souls-like.

To oczywiście dopiero wstępne zestawienie, ale już teraz możecie szykować się na pięć pozycji, które zostaną zaoferowane szerokiej publice w przyszłym miesiącu.

Na pewno warto zwrócić uwagę, że jest to kolejny miesiąc, gdy deweloperzy oraz wydawcy zachęcają do swoich pozycji potwierdzając premiery w Xbox Game Pass. Jest to dowód na to, że taki model biznesowy przynosi odpowiednie rezultaty.

Źródło: Własne

Komentarze (118)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper