PS Plus Premium i Extra na sierpień dostępne. 12 gier dla klientów Sony

News
6905V
PS Plus
Iza Łęcka | 16.08, 10:25

Sony rozbudowało katalog droższych wariantów usługi PlayStation Plus. W tym miesiącu zabrakło wielu obiecujących klasyków, jednakże gracze mają możliwość wkroczenia do przestępczego półświatka Japonii dzięki uznanej serii.

W zeszłym tygodniu japoński producent podzielił się zestawieniem tytułów zmierzających do PS Plus Premium i PS Plus Extra. Nie musieliśmy długo czekać na sprawdzenie 12 produkcji, wśród których nie brakuje mocnych gier opracowanych z myślą o PS5 i PS4 – oferta została uzupełniona zgodnie z planem.

PS Plus Extra i PS Plus Premium na sierpień 2022:

Sony kontynuuje rozbudowę biblioteki PS Plus, dorzucając kolejne odsłony serii Yakuza – to fantastyczna marka, która może przypaść do gustu wielu odbiorcom. Na liście nie brakuje także gier Ubisoftu, wśród których najważniejszą wydaje się Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji wkroczyć do postapokaliptycznego świata 4A Games, to Metro Exodus jest właśnie dla Was.

Przypomnijmy, że na początku miesiąca w podstawowym PS Plus zawitały trzy pozycje – Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2, Yakuza: Like a Dragon oraz Little Nightmares.

Źródło: PlayStation Store

Komentarze (154)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper