Sony zwiąże się z NFT? PlayStation Stars mimo wcześniejszych zapewnień może oferować nagrody NFT

Plotka
1625V
PS5 logo białe
Mateusz Wróbel | 05.08, 19:18

W połowie lipca Sony zapowiedziało program lojalnościowy PlayStation Stars, a następnie szybko zapewniło, że nie znajdziemy w nim produktów NFT. Teraz wychodzi na to, że japońska korporacja może się szybko z owego zapewnienia wycofać.

W największym skrócie: program lojalnościowy PlayStation Stars ma zapewnić wiele ciekawych nagród za wykonywanie aktywności. To coś w rodzaju Microsoft Rewards. Jedną z nagród w inicjatywie Sony miałyby być ekscytujące "cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie", które gracze wcześniej połączyli z NFT.

Japończycy zaprzeczyli, jakoby za wykonywanie wszelkiej maści aktywności społeczność mogłaby wymieniać swoje punkty na rzeczy związane z jednostką danych opartą na architekturze blockchainu. Teraz sytuacja wygląda zgoła inaczej, bo niektórzy użytkownicy zgłaszają, jakoby Sony pytało - przy wykonywaniu dodatkowych czynności związanych z wydarzeniem EVO - o to, jakie przedmioty związane z NFT chcielibyśmy zakupić w przyszłości.

Pamiętacie, kiedy Sony powiedziało, że cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie w PS Stars nie będą NFT?

Jest to dość dziwna sytuacja i niekoniecznie związana wyłącznie z PlayStation Stars. Wszak twórcy konsol PlayStation potwierdzili, że nie znajdziemy tam NFT, więc może japońska korporacja planuje wdrożyć kolejną inicjatywę, tym razem związaną z cyfrowymi, wartościowymi przedmiotami?

Źródło: Warrio64

Komentarze (116)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper