PlayStation Stars zapowiedziane! Sony zapewni nagrody dla graczy PS5 i PS4

News
5318V
PlayStation Stars
Wojciech Gruszczyk | 14.07, 15:12

Sony właśnie zapowiedziało nowy program lojalnościowy nazwany PlayStation Stars. Korporacja za jego pomocą chce nagradzać wiernych fanów japońskiej korporacji i klienci otrzymają możliwość zdobywania specjalnych nagród.

Sony jeszcze w 2022 roku uruchomi PlayStation Stars. Program lojalnościowy został właśnie zapowiedziany przez japońską korporację – projekt „doceni graczy”, którzy są związani z japońską korporacją i pozwoli im zdobywać pewne nagrody.

„Przystąpienie do PlayStation Stars będzie bezpłatne, gdy program wystartuje jeszcze w tym roku. Kiedy już zostaniesz członkiem programu, będziesz zdobywać nagrody poprzez ukończenie różnych kampanii i działań”.

Sony podkreśla, że PlayStation Stars będzie zupełnie darmowe, a zainteresowani będą brać udział w różnych kampaniach lub wydarzeniach – czasami wystarczy, że zagracie w wybraną grę, innym razem będziecie musieli wygrać turniej lub po prostu firma nagrodzi fanów, którzy zgarną wyznaczone trofea. Jednym z zadań będzie nawet przejście produkcji jako pierwszy gracz w swojej strefie czasowej.

„Wszyscy członkowie PlayStation Stars będą mieli możliwość zdobycia punktów lojalnościowych. Punkty można wymienić w katalogu, który może zawierać fundusze portfela PSN i wybrane produkty PlayStation Store. Jako dodatkową korzyść, członkowie PlayStation Plus zapisani do PlayStation Stars automatycznie zdobywają punkty za zakupy w PlayStation Store”.

Sony podkreśla, że gracze będą zdobywać punkty, które mogą w łatwy sposób wymienić na przykładowo doładowania portfeli PlayStation Store lub otrzymamy tak zwane „cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie”:

„Ponadto, w ramach PlayStation Stars, przedstawiamy nowy rodzaj nagród, które zostały nazwane "cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie". Kolekcje są tak różnorodne, jak nasze portfolio produktów i franczyz. Są to cyfrowe reprezentacje rzeczy, które lubią fani PlayStation, w tym figurki ukochanych i ikonicznych postaci z gier i innych form rozrywki, a także cenione urządzenia, które nawiązują do historii innowacji Sony. Zawsze znajdzie się jakiś nowy produkt do zdobycia, ultra rzadki przedmiot do wywalczenia lub coś zaskakującego, co można zebrać dla zabawy”.

Korporacja podkreśla, że PlayStation Stars ma za zadanie „przywołanie wspomnień z przeszłości”, a zarazem projekt ma sprawić, że gracze będą „podekscytowani przyszłością PlayStation”.

„To dopiero początek PlayStation Stars, a program będzie rozwijany w miarę upływu czasu. Obecnie przeprowadzamy wczesne testy programu, a następnie uruchomimy go jeszcze w tym roku w kolejnych regionach”.

Źródło: PlayStation

Komentarze (95)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper