F1 22 otrzyma bardzo wyczekiwaną funkcję. Testy rozpoczęły się już dzisiaj

News
1370V
F1 22
Mateusz Wróbel | 05.08, 14:05

F1 22 zostało bardzo dobrze przyjęte na rynku. Gra zebrała wysokie oceny od recenzentów i jak wynika z raportu finansowego za ostatni kwartał w Electronic Arts - wyścigówka cieszy się naprawdę wysokim zainteresowaniem.

Niestety, ale Codemasters nie było w stanie przygotować na premierę funkcji cross-play - to jedna z niewielu rzeczy w F1 22, które zniesmaczyły społeczność królowej Motorsportu. Teraz jednak deweloperzy przyszli do nas z pozytywną informacją.

Rozgrywka międzyplatformowa ma być dostępna w F1 22 do końca sierpnia. Pozwoli ona na wspólną zabawę osobom z PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S jak i PC (niezależnie od platformy) - tyczy się to trybów sieciowych, takich jak wspólna, kooperacyjna kariera czy zwykłe wyścigi online.

Co więcej, w dwa nadchodzące weekendy (technicznie ten pierwszy już wystartował) będziemy mogli przetestować funkcję cross-play. Między 5 a 7 sierpnia oraz 12 a 14 sierpnia chętni mogą zalogować się do gry i zaprosić do wspólnej zabawy osoby grających na innych sprzętach.

Źródło: GamingBolt

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper