Far Cry 6 i dwie inne gry z darmowym weekendem. Startuje promocyjna oferta Free Play Days

Gry
1837V
F
Bartosz Dawidowski | 05.08.2022, 07:44

Microsoft zaprezentował już kolejną odsłonę promocyjnej oferty Free Play Days. Znamy już 3 kolejne tytuły, w której grać możemy za darmo w trakcie weekendu.

Jedną z gier z aktualnego Free Play Days poznaliśmy już 2 sierpnia. Chodzi oczywiście o Far Cry 6 – darmowy weekend w przypadku tej produkcji został ogłoszony przez Ubisoft kilka dni temu, o czym donosiliśmy w tym newsie. Gra jest dostępna od 4 do 7 sierpnia z darmowym okresem na wszystkich platformach, a więc nie tylko na XSX i XOne w ramach Free Play Days, ale również na PS5, PS4 i PC.

Dalsza część tekstu pod wideo

Kolejne tytuły udostępnione za darmo przez weekend to The Serpent Rogue oraz Roguebook.

The Serpent Rogue to tytuł, w którym próbujemy okiełznać dzikie zwierzaki, rozszerzając przy tym naszą wiedzę alchemiczną. Gra otrzymała oceny na średnim poziomie 7,5/10. Z kolei Roguebook to karcianka w stylu roguelike’a od autorów Magic the Gathering oraz Faeria. Tytuł wypracował sobie średnią na poziomie 8/10 (dane z Opecritic).

Free Play Days dostępne jest tradycyjnie dla osób z aktywnym abonamentem Xbox Live Gold/Xbox Game Pass Ultimate. Jeśli spodoba się wam Far Cry 6, to tytuł w wydaniu standardowym przeceniono o 60% (gra kosztuje 116 zł). The Serpent Rogue można natomiast kupić obecnie taniej o 40% (za 46 zł).

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2022/08/04/free-play-days-far-cry-6-the-serpent-rogue-and-roguebook/

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper