Far Cry 6 do sprawdzenia za darmo. Ubisoft zaprasza na darmowy weekend i konkurs

Gry
1508V
far cry 6
Wojciech Gruszczyk | 02.08.2022, 17:19

Francuski producent i wydawca zaprasza graczy na ciekawe wydarzenie związane z Far Cry 6. Gracze mogą nie tylko zagrać za darmo w pełną wersję gry, ale zainteresowani wezmą także udział w specjalnym konkursie.

Ubisoft przypomina o październikowej premierze Far Cry 6 – w dniach od 4 do 7 sierpnia gracze ze wszystkich platform (PS5, XSX|S, PS4, XOne, PC, Stadia) mogą za darmo wyruszyć na Yarę, by walczyć z dyktatorem i przywrócić ludności wolność. To dobry czas, by poznać całą opowieść, ponieważ gracze otrzymają dostęp do pełnej historii. Ukończenie tytułu zajmuje około 22-23 godziny, więc lepiej dobrze zaplanować rozgrywkę.

Dalsza część tekstu pod wideo

To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ klienci otrzymają możliwość kupienia Far Cry 6 z rabatem sięgającym 60%, a jeśli zainteresowani wyruszą z Dannym Trejo lub zapoznają się z wydarzeniem Stranger Things, to mogą otrzymać dodatkowe 5 dolarów na kolejne zakupy w sklepie Ubisoftu.

Francuska korporacja przygotowała także konkurs dla entuzjastów fotografii, dzięki któremu gracze mogą wygrać między innymi karty graficzne AMD. Fani powinni przygotować zdjęcie lub film, które przedstawi „letni klimat”, a prace należy zamieścić na Tik Toku, Instagramie lub Twitterze z hasztagiem „#FarCry6FreeWeekendContest”.

Zachęcam do zapoznania się z naszym poradnikiem do Far Cry 6.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Far Cry 6.

Źródło: Ubisoft

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper