FIFA x Marvel?! Electronic Arts szykuje nietypową kolaborację do największej gry piłkarskiej?

News
1161V
FIFA x Marvel Heroes
Kajetan Węsierski | 23.07, 15:30

FIFA 23 doczekała się oficjalnej zapowiedzi kilka dni temu - kanadyjski oddział Electronic Arts opublikował pełnoprawny zwiastun nadchodzącej gry, a przy tym także pierwsze informacje, grafiki związane z kartami dostępnymi w Ultimate Team, kilka intrygujących nowości oraz oczywiście datę premiery dla każdej z wersji. W skrócie - bieżąca odsłona odchodzi powoli w zapomnienie, ustępując miejsca temu, co przed nami.

Wygląda jednak na to, że EA Sports ma bardzo grube plany, jeśli chodzi o nadchodzącą odsłonę. I w zasadzie można to traktować jako swoistą sensację. Jak się bowiem okazuje, kilka dni temu, późnym wieczorem, studio przypisało do jednej ze swoich podstron grafikę, która prezentowała powiązanie kart "FUT Hero" (specjalnego rodzaju zawodników w trybie Ultimate Team) z logo Marvela!

I jest to coś bardzo niespodziewanego. Prawdopodobnie ma to związek z elementami dekoracji stadionu (które dla wielu są niepotrzebnym dodatkiem), ale na tym etapie nie można właściwie niczego wykluczyć. Nawet jeśli skończy się to wyłącznie na herbach z twarzami bohaterów, podjęcie tego rodzaju współpracy to bardzo głośny krok. A być może nawet początek dla większej liczby crossoverów? Cóż, czas pokaże!

Źródło: Charlie Intel

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper