Farming Simulator 22. Hit sprzedaży z nową mapą i świeżymi maszynami. Atrakcje ujawnione na FarmCon

News
952V
F
Bartosz Dawidowski | 22.07, 10:41

Farming Simulator 22 stał się wielkim hitem sprzedaży, co napędza oczywiście rozwój tego rolniczego symulatora. W drodze są już kolejne dodatki i atrakcje.

GIANTS Software zapowiedziało, że już niedługo wprowadzi szereg nowości do Farming Simulator 22. Ogłoszenia pojawiły się podczas FarmConu 2022.

Do Farming Simulator 22 nadciągają świeże mapy i pojazdy. Już 23 sierpnia opublikowane zostanie DLC Vermeer Pack, z 5 maszynami tytułowego producenta. Następnie, 27 września, do dyspozycji otrzymamy pakiet „Pumps N hoses” od Creative Mesh, wprowadzający ponad 30 przedmiotów/instalacji do nawadniania upraw i ich ochrony przez szkodnikami.

W listopadzie do Farming Simulator 22 zostanie wprowadzona mapa Silverrun Forest, inspirowana regionami położonymi na północnozachodnim wybrzeżu USA. Poniższy filmik przedstawia nadciągającą atrakcję, w której kluczowe znaczenie będzie miała wycinka lasów i obróbka drewna. Wydawca wprowadził też do oficjalnego ModHuba gry traktory John Deere z serii 5M klasyka 710 z 1965 roku.

Farming Simulator 22 bardzo szybko osiągnął poziom ponad 3 mln sprzedanych egzemplarzy, o czym pisaliśmy tutaj.

Źródło: https://mp1st.com/news/farming-simulator-22-new-maps-packs-and-more-revealed-at-farmcon

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper