Farming Simulator 22 hitem sprzedażowym. Podano, ile kopii gry sprzedano

Gry
1559V
Farming Simulator 22
Mateusz Wróbel | 25.01.2022, 20:17

Giants Software ma powody do dumy. Okazuje się, że wydany w ostatnim kwartale 2021 roku Farming Simulator 22 sprzedaje się jak świeże bułeczki.

Lekko ponad tydzień po premierze grę zakupiło 1,5 mln odbiorców. Dzisiaj, w najnowszym komunikacie prasowym, dyrektor generalny wyżej wspomnianej firmy, Christian Ammann, oznajmił, że Farming Simulator 22 nabyło już ponad 3 miliony graczy w zaledwie 9 tygodni od jego oficjalnej premiery. 

Chciałbym podziękować naszej społeczności. Nasi modderzy, influencerzy, gracze i partnerzy. Wszyscy, którzy odgrywają rolę w utrzymaniu naszego rosnącego ekosystemu. Cieszymy się, że możemy skorzystać z nowych możliwości i projektów w 2022 roku, aby - dzięki nowej zawartości - rozszerzyć doświadczenie symulatora rolnictwa w Farming Simulator 22.

Farming Simulator 22 został ciepło przyjęty przez krytyków, jak i graczy, więc nie dziwi fakt, że nie fanów tejże pozycji nie brakuje. Jeśli zaczynacie lub macie zamiar zacząć wcielić się w wirtualnego rolnika przypominamy, że na naszej stronie jest opublikowany poradnik (link) zapoznający z podstawami tytułu Giants Software.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Farming Simulator 22.

Źródło: NME

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper