FIFA 23 porównana z FIFA 22. Jest zauważalny progres?

Gry
5132V
FIFA 23 vs FIFA 22
Wojciech Gruszczyk | 21.07.2022, 19:07

Za 71 dni odbędzie się premiera FIFA 23. Gra ma zapewnić szereg zmian w rozgrywce oraz ulepszenia w grafice, ale czy możemy tutaj mówić o łatwo dostrzegalnych zmianach? Pierwsze porównanie pozwala sprawdzić kilka elementów gry.

Wczoraj odbyła się pierwsza prezentacja FIFA 23, dzięki której poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące produkcji – tytuł zaoferuje cross-play, next-genową wersję na PC oraz deweloperzy chcą zaoferować szereg ulepszeń.

Studio przedstawiło kilka ujęć z rozgrywki, które zostały porównane z FIFA 22 – zobaczycie tutaj zestawienie gry, rzutów wolnych oraz samych piłkarzy i piłkarek. W zasadzie w każdy miejscu widzimy zmiany, ale czy są one pozytywne? Na pewno warto zauważyć, że deweloperzy odświeżyli twarze wielu gwiazd... Choć mam wrażenie, że ponownie w tym wypadku zdania będą podzielone.

Warto oczywiście pamiętać, że jest to wstępny materiał – w przyszłości możemy oczekiwać bardziej rozbudowanych filmów.

FIFA 23 zadebiutuje na konsolach dwóch generacji oraz komputerach osobistych, ale edycja na Nintendo Switcha ponownie nie otrzyma oczekiwanych zmian.

Dzisiaj EA ujawniło kompletne szczegóły cross-playu i potwierdziło brak rosyjskich zespołów oraz reprezentacji w FIFA 23.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper