FIFA 23 na Nintendo Switcha to kolejny raz tylko Edycja Legacy. Gry lepiej unikać

Gry
2121V
FIFA 23
Wojciech Gruszczyk | 20.07.2022, 20:57

EA zaprezentowało dzisiaj pierwsze szczegóły najnowszej gry EA Sports, ale entuzjaści rozgrywki na Nintendo Switchu ponownie nie mogą liczyć na wiele. FIFA 23 na hybrydowej platformie to ponownie wyłącznie  Edycja Legacy.

FIFA 23 zadebiutuje 30 września na wszystkich platformach, ale nie oznacza to, że wszyscy gracze mogą liczyć na najlepsze atrakcje. Najnowsze funkcje oraz pełne wsparcie technologii otrzymają użytkownicy z PlayStation 5, Xboksów Series X|S oraz komputerów osobistych.

EA potwierdziło także fatalną wiadomość dla fanów rozgrywki na Switchu, ponieważ kolejny raz na tej platformie otrzymamy wyłącznie Edycję Legacy – to od kilku lat ta sama FIFA.

FIFA 23 na Nintendo Switchu to w zasadzie FIFA 22, która otrzyma najnowsze składy, a największą nowością będą: kobiece drużyny (Barclays FA Women's Super League (WSL) i France D1 Arkema) oraz „niektóre” z najsłynniejszych stadionów.

Deweloperzy odświeżyli grafiki związane z transmisjami, poprawili komentarz oraz zaprojektowali nowe ekrany menu. Na nic więcej nie możecie liczyć, więc jeśli w ostatnich latach kupiliście Fifę na Switcha, to nie możecie liczyć na wiele nowości.

Źródło: Eurogamer.net

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper