Pogrzeb Red Dead Online. Gracze organizują wydarzenie, by opłakiwać śmierć gry

Gry
2060V
Red Dead Online pogrzeb
Wojciech Gruszczyk | 13.07.2022, 14:19

Już dzisiaj wszyscy fani sieciowego Red Dead Redemption 2 mogą zebrać się w grze, by podsumować Rockstar i zarazem pożegnać Red Dead Online. Społeczność nie ma już nadziei i zorganizowała wirtualny pogrzeb.

W zeszłym tygodniu Rockstar potwierdził, że nie zamierza rozwijać większej zawartości do Red Dead Online, ponieważ skupia się na nowym GTA, a następnie Jason Schreier potwierdził smutną wiadomość – tak naprawdę gra nigdy nie miała szans na większy rozwój, ponieważ od dwóch lat trwa transfer pracowników RDO do GTA 6.

Informacja skłoniła społeczność do działania i w weekend zainteresowani zapowiedzieli wydarzenie, które odbywa się dzisiaj. „#RedDeadFuneral” – pod tym hasztagiem organizowany jest pogrzeb Red Dead Online.

„Dziś jest dzień, w którym społeczność oddaje szacunek grze, którą wielu z nas kocha i chciałoby, aby Rockstar obdarzył ją większą miłością. Więc zaloguj się dzisiaj i wypij kilka piw na cmentarzu Valentine lub Blackwater. #RedDeadFuneral #RedDeadOnline”

Tak brzmi jedna z setek wiadomości zamieszczonych przez społeczność sieciowego Red Dead Redemption 2. Gracze chcą pożegnać pozycję, która nie otrzyma już oczekiwanych nowości i pewnie w następnych miesiącach na serwerach pozostanie garstka największych sympatyków Dzikiego Zachodu.

„Piękna gra, zrujnowana i porzucona z powodu chciwości”.

„#RedDeadFuneral Do społeczności Red Dead”.

„13 lipca, cały rok. Nic więcej nie trzeba mówić. #RedDeadFuneral #SaveRedDeadOnline”.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Red Dead Redemption 2.

Źródło: VGC

Komentarze (47)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper