Pogrzeb Red Dead Online. Gracze organizują wydarzenie, by opłakiwać śmierć gry

Gry
2325V
Red Dead Online pogrzeb
Wojciech Gruszczyk | 13.07.2022, 14:19

Już dzisiaj wszyscy fani sieciowego Red Dead Redemption 2 mogą zebrać się w grze, by podsumować Rockstar i zarazem pożegnać Red Dead Online. Społeczność nie ma już nadziei i zorganizowała wirtualny pogrzeb.

W zeszłym tygodniu Rockstar potwierdził, że nie zamierza rozwijać większej zawartości do Red Dead Online, ponieważ skupia się na nowym GTA, a następnie Jason Schreier potwierdził smutną wiadomość – tak naprawdę gra nigdy nie miała szans na większy rozwój, ponieważ od dwóch lat trwa transfer pracowników RDO do GTA 6.

Dalsza część tekstu pod wideo

Informacja skłoniła społeczność do działania i w weekend zainteresowani zapowiedzieli wydarzenie, które odbywa się dzisiaj. „#RedDeadFuneral” – pod tym hasztagiem organizowany jest pogrzeb Red Dead Online.

„Dziś jest dzień, w którym społeczność oddaje szacunek grze, którą wielu z nas kocha i chciałoby, aby Rockstar obdarzył ją większą miłością. Więc zaloguj się dzisiaj i wypij kilka piw na cmentarzu Valentine lub Blackwater. #RedDeadFuneral #RedDeadOnline”

Tak brzmi jedna z setek wiadomości zamieszczonych przez społeczność sieciowego Red Dead Redemption 2. Gracze chcą pożegnać pozycję, która nie otrzyma już oczekiwanych nowości i pewnie w następnych miesiącach na serwerach pozostanie garstka największych sympatyków Dzikiego Zachodu.

„Piękna gra, zrujnowana i porzucona z powodu chciwości”.

„#RedDeadFuneral Do społeczności Red Dead”.

„13 lipca, cały rok. Nic więcej nie trzeba mówić. #RedDeadFuneral #SaveRedDeadOnline”.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Red Dead Redemption 2.

Źródło: VGC

Komentarze (47)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper