Silent Hill zostanie ujawniony w lipcu? Teaser miałby potwierdzać datę prezentacji

Plotka
1107V
Silent Hill
Iza Łęcka | 04.07, 09:51

W przyszłym tygodniu możemy poznać nową część serii Silent Hill. W sieci znalazła się zajawka, która miałaby pochodzić z wewnętrznego spotkania akcjonariuszy Konami i prawdopodobnie miałaby stanowić przedsmak prezentacji nowej gry.

Spekulacje oraz plotki na temat nowej części serii Silent Hill powracają jak bumerang. Swego czasu zobaczyliśmy kilka grafik koncepcyjnych pochodzących najprawdopodobniej z nowych produkcji, natomiast Christophe Gans, reżyser nowego horroru, jest przekonany, że jego film jest tylko jedną z propozycji, jakie rozszerzą uniwersum Konami. Japończycy jednak wciąż nie odnieśli się do wszelkich wiadomości i nie ogłosili swoich planów wobec IP.

Nieoczekiwanie Rebs Gaming opublikował na Twitterze krótki teaser, który ma potwierdzać, że 12 lipca dojdzie do pokazu nowego Silent Hilla. Materiał miał zostać udostępniony na spotkaniu akcjonariuszy Konami, a następnie znalazł się na jednym japońskim forum.

„Przeciek: Zaprezentowano datę ujawnienia nowej gry Silent Hill od Konami oraz zwiastun! Oto zwiastun, a data pokazu to 12 lipca! #SilentHill #Xbox #PlayStation”

W jednej z kolejnych wiadomości działający w sieci użytkownik podkreślił, że nie otrzymał jeszcze potwierdzenia wiarygodności materiału. Nadal więc pozostaje nam czekać na oficjalny ruch Konami.

Analizując pojawiające się systematycznie informacje oraz materiały, możemy oczekiwać, że nowy Silent Hill powstaje, jednak trudno przewidzieć, kiedy twórcy zdecydują się na oficjalną prezentację. Jeśli informator miałby rację, to w przyszłym tygodniu zobaczymy nową produkcję z cenionego i niestety w ostatnich latach zaniedbanego IP.

Źródło: Gamingbible

Komentarze (44)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper