Fallout: London jest tak dobry, że Bethesda postanowiło zatrudnić twórców. Szef projektu odmówił

News
3115V
Fallout London
Wojciech Gruszczyk | 01.07, 20:53

Społeczność związana z serią Fallout zachwyca się projektem Fallout: London i rozbudowana modyfikacja została również dostrzeżona przez Bethesdę. Firma postanowiła zatrudnić deweloperów odpowiedzialnych za projekt.

W ostatnich dniach prezentowaliśmy na portalu zwiastun Fallout: London, a autorzy produkcji potwierdzili pozytywną wiadomość – historia umiejscowiona w Wielkiej Brytanii ma zostać opublikowana w 2023 roku.

Wielka modyfikacja do Fallout 4 została także dostrzeżona przez Bethesdę i firma postanowiła zatrudnić dwie osoby związane z Fallout: London i choć Ryan Johnson przyjął ofertę, to Dean Carter postanowił odmówić.

Ryan Johnson był głównym doradcą technicznym modyfikacji i zajmował się projektowaniem poziomów, a teraz rozpocznie swoją karierę w wielkim studiu. Natomiast Dean Carter postanowił, że będzie do końca z autorami modyfikacji i kierownik projektu chce zakończyć prace nad Fallout: London, by dopiero w późniejszym czasie myśleć o kolejnych ruchach.

Jak wiadomo Bethesda chce w przyszłości rozwijać Fallout 5, ale przynajmniej aktualnie deweloperzy pracują nad Starfieldem, a kolejnym projektem studia jest The Elder Scrolls 6.

Źródło: Fallout London

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper