Fallout: London na zwiastunie. Wielka opowieść opracowana przez fanów wygląda świetnie

News
997V
Fallout London
Wojciech Gruszczyk | 27.06, 19:42

Bethesda przygotowuje się do wydania nowego IP, w kolejce czeka The Elder Scrolls 6, więc dopiero za kilka lat deweloperzy mogą na poważnie zająć się Fallout 5. Gracze jednak nie zamierzają czekać i szykują Fallout: London.

Fallout: London prezentowaliśmy w zeszłym miesiącu, ale teraz otrzymaliśmy długi zwiastun, który potwierdza, że premiera ogromnej modyfikacji do Fallout 4 zadebiutuje w 2023 roku. Autorzy podkreślają, że jest to fanowski projekt, który pozwoli graczom doświadczać wielkiej opowieści – twórcy pokażą zainteresowanym, jak wyglądała brytyjska kultura po wielkiej wojnie i co tak naprawdę wydarzyło się w stolicy Wielkiej Brytanii.

Colin Baker oraz Sylvester McCoy zaangażowali się w projekt i gracze usłyszą aktorów podczas przygody – fani „Docktor Who” mogą kojarzyć Bakera i McCoy'a z popularnego serialu.

Fallout: London zaprowadzi graczy do Wielkiej Brytanii, ale akcja została osadzona 50 lat przed wydarzeniami z Fallout 4 – społeczność może oczekiwać „bardziej mrocznego doświadczenia” względem pozycji Bethesdy i w tej przygodzie częściej będziemy sięgać po bronie do walki wręcz.

Fallout: London może być dobrą propozycją dla wiernych fanów IP, którzy niestety nie mogą liczyć, że nowa gra Bethesdy związana z tym IP zadebiutuje w najbliższym czasie.

Źródło: Gamespot

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper