Switch Online Expansion Pack z 4 mocnymi grami z Segi Mega Drive. Nintendo promuje nowości w abonamencie

News
368V
Meme
Bartosz Dawidowski | 01.07, 09:41

Nintendo zapewnia nam kolejne retro produkcje w ramach abonamentu Nintendo Switch Online Expansion Pack. Tym razem chodzi o produkcje z Segi Mega Drive.

Nintendo postanowiło przypomnieć graczom o słynnym błędzie w angielskim tłumaczeniu ze strzelanki Zero Wing od Toaplan, która pojawiła się na Mega Drive w 1991 roku („All your base ale belong to us” z intra gry). Zero Wing to nie jedyna retro nowość w najświeższej dostawie produkcji z kultowej, 16-bitowej konsoli. Do dyspozycji mamy też znakomite, uwielbiane przez fanów Comix Zone.

Wspaniałe wieści mamy też dla fanów Mega Mana. Nintendo zapewniło subskrybentom Switch Online Expansion Pack wydawnictwo pt. Mega Man: The Wily Wars, czyli kompilację z 1994 roku, zawierającą odświeżone wersje pierwszych trzech gier z serii Mega Man. Ostatnią produkcją w najnowszym rzucie jest Target Earth. To tytuł z 1990 roku z gatunku run and gun, znany w Japonii jako „Assault Suits Leynos”.

Wszystkie 4 gry są już dostępne dla osób z aktywnym abonamentem Switch Online Expansion Pack.

Przypominam przy okazji o exclusivie Nintendo z N64, który zasilił ostatnio bibliotekę Switch Online Expansion Pack.

Nowe gry w Switch Online Expansion Pack:

  • Mega Man: The Wily Wars
  • Target Earth
  • Comix Zone
  • Zero Wing
Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2022/07/four-sega-genesis-mega-drive-games-have-been-added-to-switch-onlines-expansion-pack

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper